Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На езерото

+11
Симона Лафет
Хейли Тейлър
Тифани Стоун
Джейн Волтури
Том Ридъл
Драко Малфой
Хари Потър
Ема Уотсън
Джини Уизли
Хърмаяни Грейнджър
Сириус Блек
15 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Хейли Тейлър Нед Май 17, 2009 2:37 am

Хейли обърна главата си към него. Засмя се нервно и се изчерви.
- Х-хаха, мерси!- заекна тя и продължи да се смее като първата глупачка. Наложи си да не се смее и попита сериозно:
- Драко Малфой? Тероризиращният първокурсници?- повдигна смешновато вежда и продължи- За твоя информация не съм първокусничка и нямам намерение да се поддавам на твоя... ха-ха.. терор.
Хейли изглеждаше изключително засрамена от думите си.
- Извинявай за това. Изключително глупава съм. Хайде, седни!- пдкани тя момчето и се усмихна с възможно най-съблазнителната си усмивка.

Хейли Тейлър
Хейли Тейлър
3 курс - "Рейвънклоу"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Нед Май 17, 2009 2:47 am

- Знам ,че не си първокурсничка - ухили се слидеринецът.
- ок , щом казваш .. Чувала съм че обичаш да се гавриш с някой ученици от Замъка , но не мисли ,че ще ти се дам - каза Тейлър.
- Спокойно , аз попринцип не тероризирам момичета .. - отвърна Малфой.
- Добре , има ли с какво да се похвалиш? - попита момичето.
- О0о ДА , разбирасе. Разбирасе аз съм префект :) , Също така съм търсач на Слидерин и капитан :) и още много други работи.
Момичето каза...
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Хейли Тейлър Нед Май 17, 2009 2:57 am

-Мале, направо си звезда!- каза саркастично момичето и се ухили.- А пък съм нормален човек. Нямам титли, нищо! И да знаеш... когато имаме мач срещу Слидерин ще ти отмъкна снича под носа! Още не съм станала търсач, но ме бива-изплези му се момичето.
- Брей.. ще те видим и теб- добави Драко и на свой ред се изплези. Хейли се засмя и обърна глава към езерото.
- Не е ли ужасно красиво?- въздъхна тя.

Хейли Тейлър
Хейли Тейлър
3 курс - "Рейвънклоу"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Нед Май 17, 2009 3:04 am

- Даа , не е нужно да ми казваш ,че съм звезда . - ухили се момчето.
а езерото беше много хубаво.
- Помни ми думата ,че Рейвънклоу ще паднат от нас в кудичния мач , защото аз ще хвана снича преди вашият търсач. - каза той.
- Това няма да стане , Рейвънклоу са най-добрите и отново тя му се оплези и той и отвърна.
- Е време е да се качвам в общата стая , и по късно ще се видим - каза момчето.
- Ок , до виждане - отвърна тя , стиснаха си ръцете и малфой потегли към замъка
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Сириус Блек Нед Май 17, 2009 3:07 am

Айде +1 точка за всички коефициенти за г-ца Тейлър и г-н Малфой ... браво ! ... точно това е идечта ! Да се забавляваме с РП-та ! Браво Kid
Сириус Блек
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by ???? Нед Май 17, 2009 3:07 am

Госпожице Грейнджър, госпожице Волтури,
Имате по една бонус точка (чар:1 сръчност:1 издръжливост:1 смелост:1 интелигентност:1 сила:1 ловкост:1 пръчка:1), много добри РП-та, поздравления!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Симона Лафет Нед Май 17, 2009 6:39 am

Стъпвах бавничко, облечена такаНа езерото - Page 3 1197467865Holidaysona1 подскачайки и пеейки хубава песничка за едно зайче:
- Ша лалала, зайчо си папкало трева...- изглеждах като 5 годичшна и всека пак беше доста хубаво: слънчице, трева, птичета. Седнах до езеторо и си опънах краката, после легнах на тревата и се замаслих. Котката я нямаше и ми беше доста скучно, нямах си приятели. Видях две малки птиченца да хвърчат из въздуха и да се гонят. Изглеждаха влюбени. Какво беше любовта. Никога за 18 годичното си пребитаване на този свят не бях се влюбвала. Дали някога щеше това да се случи, дали щеше да намеря онова щастие, различно от обикновеното. А дали пък щеше да разбера когато го намеря? Ох, трудни въпроси, които минаха в ума ми за части от секундата. Отпуснах се, освобидих се от напрежението и изпаднах в трудно обяснима ситуация, изключително позната. Бавно духът ми излезе от тялото, а то остана заспало на тревата. Заразхождах се летейки ъвъ въздуха. Това го умеех супер добре. След малко щях да се прибера, но някой ме стресна. Тръгнах назад и със страшен трясък се озовах в кожата си. Ушите ми пищяха. За радост никой не разбра какво правех. До мен с усмивка на лице стоеше...


Последната промяна е направена от Симона Лафет на Пет Май 22, 2009 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Симона Лафет
Симона Лафет
Преподавател по Вълшебство и р-тел на "Рейвънклоу"
Преподавател по Вълшебство и р-тел на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 5:02 am

Кайто се появи на езерото и се огледа , но не видя никъде София."Сигурно се е забавила някъде , но все някога ще дойде.Такаа да видя сега какво да правя докато я няма."Изведнъж момчето мерна едно момиче легнало до брега на морето , като че ли заспало.То беше по-голямо от хафълпафеца и бе облечено в розово.Кобаяши се усмихна и отиде при нея , но виде че е заспала и реши да не я буди , просто я зави с наметалото си , за да не настине и се загледа право напред в тъмния хоризонт на езерото , като се замисли за нещо.Изведнъж реши да седне и отново умът му се заблужда някъде из дебрите на мислите му.Мозъкът му изпълнен с толкова проблеми , че още малко щеше да се пръсне.Младежът трябваше да мисли за толкова много неща.Изведнъж дамата до него се стресна от , нещо , а Кайто с усмивка на уста и каза:
-Здрасти , значи се събуди?


Последната промяна е направена от Кайто Кобаяши на Пон Май 18, 2009 2:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 10:13 am

София се стресна за миг и не осъзнаваше къде се намира...Тя се вгледа в ясните очи на момчето и видя,че и бе студено.С леко треперене се гушна в него силно и почувства топлина..
-Мислех,че няма да дойдеш и бях уморена...
Той я огледа внимателно от горе до долу тя бе леко мокра,а мантията и без станала леко прозрачна и се виждаше потничето.София изчака момчето да и помогне да седне като неговите ръце бяха още обвити около нея така,че все едно ще тръгне да бяга..
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 2:12 pm

Кайто се замисли какво да прави , вече бе пуснал момичето и се отпусна назад , като легна на тревата , загледа се в небето , но му омръзна и затвори очите си.След това настъпиха няколко минути неловка тишина и Хафълпафецът се отпусна и сякаш започна да говори на самия себе си:
-Ако знаеш колко искам да имам някоя до себе си.Писна ми да се скитам сам.Искам да има някой до мен с който да преживяваме всичко заедно.
Кобаяши отвори очите си за миг и се вгледа в луната , тъй като вече бе вечер и навън бе тъмно.На младежът не му се прибираше и мислеше да изкара първата си нощ на открито и реши да сподели тази си мисъл с въздуха:
-Ох днес мисля да спя на открито , толкова е романтично особено ако има някой с теб.
Момчето отново затвори очите си и се зави с мантията си , като чакаше дрямката да го застигне...
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 2:28 pm

София се огледа и се чудеше на кой говореше хафълпафеца,след 3-4 минути осъзнаване пак го огледа и видя,че тревата е мокра.
-Тревата е мокра!-каза тя с груб глас като после без да пита седна върху момчето и го гледаше как нежно се унася..
-Ей не си тежка,даже си лека като перце!-изкоментира хихикащо се..
-Хъъъ вярно е доста романтично тук,пък и ми харесва луната как ме е огряла вместо слънцето?!-и двамата леко се изкикотиха и момичето дръпна раката на Кайто.След отпуснатата ръка,която бе взела бавно премести и другата така,че беше седнала върху него се бе подпряла на двете му ръце от страни като го гледаше с изкричка.
-Хей тук ме боде нещо тия мантий са много тънки!-след този коментар тя се изцчерви и погледа и стана груб...
Огледа се видя,че няма никой приближи се близко до ухото като преди това го целуна по врата и тихо промърмори да спре да й гледа сутиена.
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 3:49 pm

Момчето се усмихна и каза:
-Със сутиен ли си?О-о-о незнаех , може ли да пробвам да го разкопчая?Моляте , моляте!
Хафълпафецът се засмя и погледна София в очите , когато се налобюва на красивите и очи и каза:
-От какво се притесняваш?Че някой може да ни види посред нощ?Че си много малка или има съвсем друга причина?
Кобаяши се усмихна лукаво на девойката и отново затвори очите си докато разни мисли протичаха през главата му."Какво да направя?Толкова я харесвам , като че ли и тя , но защо ме отбягва така , даже и не успява да замаскира чувствата си."Младежът потъна в мислите си докато остави момичето да помисли над въпроса му.След няколко мига изведнъж отвори очите си и тупна Малдонеза по думата , като измрънка:
-Е?
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 3:57 pm

-Защото не спа с ученици и не съм стриптзиорка!-сопна се момичето като се разсърди и очите й се напълниха със сълзи.
Тя бързо стана от него и отиде в другия край на езерото където потопи краката си и се разсърди."Толкова ми се иска да го целуна,но той не ме целува,подиграва ми се,той не ме харесва,той ме мрази,той още е бебок неосъзнат"...след тези думи една сълза падна от лицето й,но тя се сдържа с много усилия и го погледна лукаво.
Водата беше хладка и леко щипеше,дащото беше твърда и чиста,а София бе седнала на един камък или по-скоро легнала от мъка на него.Тя взе един камък и го връли на далече като се почувства все едно и е много студено,и тъжно.

"От любовта не само радост се ражда,но и болка"-беше следващия ред в малката и тетрадчица веднага щом се прибереше в общата спалня,ако възнамеряваше тази нощ да го направи въобще....
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 4:04 pm

Кайто остана шокиран от реакцията на момичето:
-wtf МОЛЯ ?! да спи с ученици?Че кой я кара?Пък и от де и хрумна това за стриптизьорката?Ох не мога да ги разбера ,жени!
Кобаяши се изправи и се загледа в луната искаше му се да убие някой , но щеше да се стърпи , поне за сега.Чудеше се дали да отиде при дамата или да я остави насаме да си помисли.В крайна сметка първото наделя и той тръгна към нея , като по пътя набра малко цветя от близката градинка.Когато стигна до нея , седна на камъка и след като и подаде цветята и каза нещо от сорта на:
-Съжалявам!Явно си ме разбрала погрешно , нямах предвид че искам да спя с теб , а просто да бъдеш малко по-директна.Всеки може да прочете мислите ти със заклинание , но аз не искам.Просто искам да знам какво чувстваш , това е всичко , а и каква беше тази глупост за стриптизьорката?
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 4:10 pm

София се навъси още повече взе нежно цветята като забеляза ръката на момчето да хваща нейната без да я пуска..Тя се почувства странно-коремът и се преобърна сякаш и со догади,но нещо по-хубаво.Слидеринката се изчерви до полута и после смени погледа си с груб присъщ за нейния дом за да се прикрие пак и за отреже отново за да не й личи чувството й...И все пак опита беше неуспешен..
-Ккаво ти пука за мен?Някво мрънкало създало ти преди 4 часа такива проблеми,че за малко не умря?!-не изчака отговор-Трудно ще разчетеш мислите ми и поведението ти ме обиди също така ти нищо не правиш,а искаш аз да съм директна!-след тези нервни думи момичето се изправи..
Тя погледна мусколите на Кайто и се опитваше 5 минути да отдели погледа си от негои когато го направи,очите й баха закачливи..Беше застанала на ръба на езерото и мина една крачка напред с мокри крака като по този начин се оказа между разтворените крака на хафълпафеца.Очакваше отговора му...
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 4:16 pm

Момчето се засмя , не се беше смяло така от няколко месеца и сега му се отрази добре , толкова добре , че настроението му се повдигна неимуверно мног.Скоро се и обоснова защо се смее така:
-О мила моя какво да ти кажа?Трябват много повече неща от едно скапано дърво , за да могат да ме убият.Как да ти кажа много съм издръжлив и си падам леко мазохист.А отностно онова , че не правя нищо , ами какво да ти кажа.Преди малко когато се опитах да направя стъпка напред ти реагира толкова бурно , че чак ми се развика и че не си спала с ученици.Ами ти ми кажи защо не правя аз първата стъпка?
Кобаяши изгледа палаво момичето , което стоеше между двата му крака и леко я придърпа към себе си , но тя залитна и падна върху него и така те отново бяха съвсем близо един до друг и усещаха дъховете си.На Хафълпафецът му беше много приятно и се усмихна.
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 4:22 pm

Тя засия в един миг и не знаеше какво да каже...сладкия дъх на хафълпафеца я разконцентрираше и тя съвсем се обърка като стоеше и мълчеше.Изведнъж осети пак същата горещина и реши да остане по риза и къса пола...Метна останалото на страни докато момчето я гледаше втренчено и продължи да го гледа без да отделя поглед.Попринцип вързаната и коса с ластик на криво беше пусната за един миг с изтръгването на ластика и разрошването на косата.Тя го загледа нежно и после сложи ръката си на рамото му...пак го огледа целия и се чудеше какво си мисли..
-Ъ аз...ъ.ъъъъъъ........аз съм слидеринка и не можеш да ме обоздаеш-като в мислите и се въртеше "особено тази вечер"..
София бешеп в обятията на Кайто и чакаше от него отговор като се чудеше дали е постъпила правилно..
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 4:28 pm

Момчето се усмихна с пламък в очите и те като , че ли промениха цвета си в тъмно-черни , но това бе само оптична измама.Кобаяши погледна момичето ,което се бе разгорещило и си помисли , какво ли щяха да им кажат ако ги хванат.Но точно в момента не му пукаше особено:
-Мислиш , че не мога да те обоздая а?Ами няма как да разберем преди да сме опитали нали?
В гласа на Кайто имаше закачлива нотка , която премина през ушите на девойката и , момчето усети как тя настръхва и се разтреперва.Младежът реши , че е крайно време да направи и той нещо по въпроса и докосна устните си в тези на София.Те бяха толкова топли и вкусни.Момчето не бе сигурно че е още на земята , имаше чувството че е в рая.
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 4:36 pm

Целувката продължи към пет минути и след нея София не можеше да си поеме дъх.Тя осъзна,че е седнала в хафълпафец и го прегърналакакто и че го е целунала с затворени очи.Чувстваше се много щстлива и сякаш не на земята,но за момент си помисли и каза:
-Ние сме съученици не е редно да...да...правим подобни неща,дори не ходим...
Слидеринката почервеня и си спомни за думите му,че може да я обуздае,но едва ли би станало предвит силата й.Явно директорите оценяваха нейния чар наистина като нещо изключително важно,което притежава за да свали едно от най-готините момчета в училището.Тя се чудеше какви ли перверзни мисли му минаваха през главата и какви планове имаше с нея..."Дали не ме използва?".Тя пак се отдалечи огледа се объркано в лицето му и в очите,цялата почервеня и луничките и пак се показаха на яве като не се сдържа и се усмихна леко...
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 4:47 pm

-Ох толкова си объркана , в една толкова малка главица , а толкова много въпроси без отговор , толкова много проблеми и неподредени мисли.Чудя се как не полудяваш?Но да ти помогна малко с чуденето.Не те използвам.а в главата ми не се върти почти нищо , когато те целунах забравих за всичките си проблеми.Пък и майната му на това , че сме съученици.
Слидеринката гледаше шокирано момчето и не можеше да изрече нищо , а той я гледаше тъпо , но по едно време се сепна:
-Чудиш се как разбрах всичко това? - София кимна - Ами много просто от малък обичам да изпробвам нови магий , но почти никоя не бе успешна.Но успях да създам няколко нови и едната от тях е безсловестна.Както виждаш ми позволява да прочета мислите ти без дори да разбереш , че има някой в главата ти.Интересно нали?Ако искаш някой път ще те науча...
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by София Малдонеза Пон Май 18, 2009 4:57 pm

София се изнерви като разбра това и се почувства зле "Той ми чете мислите не е чесно не искам"...,"Дали беше чул,че съм влюбена в него".Тя реши накрая да направи първата крачка и отново го целуна страсно като леко го бутна от камъка и се изтърколиха на земята.
***
На сутринта хафълпафеца бе прегърнал момичето и чакаше тя да се събуди.Мислише дали да не й направи някое кафе,но не знаеше дали обича...
-Добро утро,София!-каза дрезгав глас.
-Добра да е!-като се усмихна и се протегна се огледа и осъзна,че закъсняват за първи час ...посочи бележника си и двамата затичаха към нещата си горе като имаха среща след полвин час в кабинета на по билкология..

Местим се в ето тази тема с 4 поста нали любов?!Първо аз после ти как сме отишли и домашните xD
ТУК!
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by ???? Вто Май 19, 2009 3:58 am

'Айде понеже пишете - по 10 точки за Хафълпаф и Слидерин.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Чет Май 21, 2009 5:24 am

Времето не бе слънчево ,а мрачно и дъждовно , но на грифиндорката не й пукаше особено просто разходка ... Наистина времето беше значително
по-хубаво от вчера.Хммм странно ,но нямаше никой.
Момичето постоя отекчено и зачака.Минаха 15 минути.Времето минаваше бавнооо и й бе скучно наистина скучно ...
"Няма ли никой по дяволите" замисли се тя и изведнъж се появи силует.
Грифиндорката се огледа по-добре и видя Хари.
Тогава...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Чет Май 21, 2009 5:37 am

Хари дойде и седна до момичето. Времето бе мрачно и сякаш скоро щепе да завали. Грифиндорците не се бяха засичали от одавна.
- Здравей , Хърмаяни .. не сме се виждали от скоро - каза момчето.
- Да , наистина - отвърна му тя и се замисли.
- Вчера се запознах с Джейн Волтури , но тя бе уморена и си легна бързо - промърмори той.
- Да , тя е много готина и печена и е една от най-добрите ми приятелки тук в замъка - отговори му момичето и се облегна на старото дърво , което бе зад тях. Започна да ръси лек дъжд , но те останаха да си говорят.
- Всъщност в замъка е много забавно и може да се забавлявам с всички грифиндорци , но като си помисля ,че лятото трябва да се прибирам при леля си и вуйчо си изобщо неискам да свърши учебната година - рече момчето.
- Съжалявам , сигурно е много гадно да живееш при хора , които се държат лошо с теб .. - отвърна му тя..
- Всъшност си има и забавна страна - засмя се момчето.
- Гледам ги как се карат за глупости и тогава ми става много смешно , но да не говорим сега за това - каза момчето и зърна един доста противен образ .. това бе Драко Малфой>> Той се задаваше към тях..
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Чет Май 21, 2009 5:45 am

- Охооо , какво виждам тук ?! Двете влюбени гълъбчета - Греинджър и Потър .. - присмивайки се Драко каза това.
- Ние не сме влюбени Малфой , за разлика от теб и Тифани Стоун - рече Потър и се опита да разобличи слидеринеца.
- Просто сме приятели и я уча на някой неща , ако мога така да се изразя - засмя се русото момче..
- Ахааа , и на какво я учиш? Предаваш и уроци по дишане уста в уста ли - Засмя се Хърмаяни.
- Всъшност НЕ , уча я как да се защитава от нечистокръвници като вас - отсече Драко.
- Нечистокръвници , но 3 пъти по добри от теб Малфой.. Примири се , Слидерин никога няма да настигнат Грифиндор - отвърна му Потър.
- Салазар Слидерин винаги е бил най-великия от 4римата на които са кръстени домовете в замъка - изсъска Малфой а Хърмаяни каза....
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 3 Empty Re: На езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите