Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

щабквартирата на аврорите

2 posters

Go down

щабквартирата на аврорите Empty щабквартирата на аврорите

Писане by Сириус Блек Чет Апр 02, 2009 5:16 am

не бях аз ! не бях аз ! не бях аз !
Сириус Блек
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на


Върнете се в началото Go down

щабквартирата на аврорите Empty Re: щабквартирата на аврорите

Писане by Тейлър Суифт Сря Юни 24, 2009 5:32 am

С грациозна походка,по стълбищата отекваше
тихия звук от токчетата на Тейлър.Тя вървеше замислена от първия
етаж,след излизането си от кабинета на Министъра.Със същото изражение
отвори и вратата,сякаш вървеше на напълно познато място,вече привикнала
с обстановката.Зареяла поглед по бюрото и прозореца зад него се
приближи тихо до там.Отметна коси и те паднаха малко над кръста й,с
накъдрени краища от долу.Тейлър остави чантичката си на бюрото.Огледа
мястото за пореден път,нищо впечатляващо по нейна преценка и въпреки
това се радваше,че е тук...Перфектното й впечатление за министъра и света на магията нямаше да се промени скоро.Хареса си работата още от първия момент на стъпването в министерството на магията.Извади няколко стъклени шишенца с коркови тапички,пълни с блудкави смеси.Едната бе многоликова отвара,друга димна,трета смъртоносна...Нареди ги в шкафа под бюрото си,който заключи.Завъртя връзката с ключове на пръста си и я сложи в чантичката,явно разширена с магия.Щеше да е забавно...обожаваше методите си...
Бяха безпогрешно замислени...Знаеше,какво и как да направи,за да е максимално функционално в ситуацията.Зениците й се разшириха при тази мисъл,по лицето й се оформи чаровна усмивка.Днес й се получи нещо,равно на "нанасяне".Тя реши,че няма смисъл да стои още при положение,че няма задача и бързо излезе от щабквартирата...
Тейлър Суифт
Тейлър Суифт
Аврор
Аврор


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите