Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Отдел "Мозъчни увреждания"

2 posters

Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Пон Юни 08, 2009 2:44 pm

Тук ще са имената на пациентите и личната им информация. При спешност в тази област ще се идва първо тук на преглед и ще се настанява в стая.
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Преглед

Писане by Принцеса Блеър Вто Юни 09, 2009 4:22 am

През малкото прекарано време в „Св. Мънго”, Блеър беше видяла невероятни неща и всякакви странни хора. Затова като й казаха, че има пациент със съмнения за остра психоза изобщо не се притесни и смело закрачи към стаята.
С отварянето на вратата видя пациента си – малко русо момченце, което се въртеше и пуфтеше видимо изнервено и притеснено. „Това ли е?!” помисли си Блеър. Отдалече изглеждаше съвсем обикновено, дори чаровно и сладко, но като се доближи, тя го погледна в очите. Те бяха студени и излъчваха лека налудничавост.
- Здравей! – Блеър се усмихна с чаровна усмивка – Ти сигурно си Драко Малфой
- Добър ден! Да, аз съм и се чудя какво изобщо правя тук. Тази жена…тя е за лечение, не аз!
Блеър се засмя:
- Какъв наперен младеж имаме! Кажи сега, Малфой, откъде си?
- Семейството ми е много уважавано в света на магията. Чистокръвно! Обвиняват баща ми в неверни слухове, без доказателства…
Лечителката проумя, че просто трябва да изслуша горкото дете и после да се опита да зададе някакъв смислен въпрос, за да провери състоянието му.
- Разкажи ми всичко!
Ученикът започна някаква странна история за обвинение към баща му от страна на доста уважавани в магьосническия свят хора, като през цялото време ги наричаше със странни имена и не спираше да ругае. Блеър търпеливо я изслуша, като се чудеше на темперамента на младежа и смелостта му да се опълчи срещу толкова авторитетни личности и заключи „Такава смелост може да има само някой с увреден ум”
- Разбирам те! Ще останеш няколко дни в „Свети Мънго”, за да те опазя от повече проблеми. Спокойно, обещавам да не ти липсва нищо – усмихна се тя – Изчакай тук. След малко ще те настаним в собствена стая
На излизане от стаята лечителката се обърна и погледна с тревога ученика и си обеща да направи всичко възможно да помогне на Малфой.
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Вто Юни 09, 2009 9:22 am

Моля, Драко Малфой да отговори на следните въпроси:

Какво сънувате нощем?
Мислите ли, че кризата с баща Ви е повлияла на психиката Ви?
Убеден ли сте в невинността на баща Ви?
Какви доказателства можете да представите, за да докажете невинността на баща Ви?
Има ли разлика в настроението Ви след случката - отчаяние, депресия, избухливост и т.н.?
Имате ли психично болни в семейството?
Как минава денят Ви?
Какво според Вас Ви липсва, за да бъдете напълно доволен от живота?
Сам ли живеете?
Кой е най-близкия Ви човек?
Имате ли чувството, че Ви преследват?
Ако имате магаренце и баща Ви подари козичка и трябва да изберете едно от двете кое ще е то?
Защо избрахте точно това животно? Какви са причините за решението Ви?
Как ядете пържените яйца - първо белтъка, първо жълтъка или ги смесвате?
Имате ли видения? Какви?
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Драко Малфой Вто Юни 09, 2009 11:26 am

Сънувам различни неща , но всички сънища са били като предишните!
Това с бащами първо не е криза , и второ не мисля ,че има някакво влияние в/у мен!
Убеден съм 99% в невинността му!
Аз не съм този , който трябва да ви представя доказателства!
Няма никаква промяна в настроението ми , винаги съм бил леко избухлив , но това е нормално за Малфой!
Психично болни в семейството НЯМА!
Ами изминалият един ден в който съм тук , не е крайно лош и готвят добре.!
Нищо не ми липсва , аз съм си доволен!
Разбира се ,че не живея сам. Бащами е известния магиосник Луциус Малфой а майками също така известна вещица - Нарциса!
Най-близкия ми човек е майками!
Не , дори не съм си и мислел , че някой ме преследва!Ще избера магарето!
Защото е по-работливо и бих извлякъл по-голяма полза от него!
Не ям яйца!!!
Нямам видения!!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Сря Юни 10, 2009 1:35 am

Защо 99% сте убеден в невинността на баща Ви, какво Ви кара да се съмнявате, било то и 1%?
Според Вас кой трябва да представя доказателства за невинността на баща Ви?
Избухването Ви няма да се отчита като симптом, но трябва да се промените – ще ходите на терапия за контрол на гнева веднъж седмично
Какво е по-важно семейството или приятелите?
От какво/кой Ви е страх?
Някой има ли влияние над Вас?
Опишете сънищата си

I. Подредете долните животни съгласно собственото си разбиране (от 1 до 5 място)
а) Крава
b) Тигър
c) Овца
d) Кон
e) Свиня
Напишете по една дума, която характеризира всяко едно от долните понятия :
a) Куче
b) Котка
c) Плъх
e) Океан
Посочете по една личност (с която се познавате, и която е важна за вас! ! !), и която можете да свържете с един от долуизбраните цветове (не правете повторения.)
Посочете само по една личност за всеки цвят :
a) Жълт
b) Оранжев
c) Червен
d) Бял

II. Намирате се в пустиня. Със себе си имате следни пет животни:
Лъв, крава, кон, овца и маймуна.
За да се измъкнете от пустинята трябва да се освободите от едното животно. Кое ще пуснете?

Оставате с 4 животни.
В пустинята се разпалва силен пожар, а навсякъде около вас е само пясък. Осъзнавате, че за да успеете да се спасите, трябва да пуснете още едно от животните. Кое ще е то?

Останали сте с 3 животни.
Вървите, вървите...тялото ви гори от непоносимата жега. Нещастие! Оазисът, който сте видели пред вас пресъхва изведнъж. Мираж! Нямате друг избор освен да пуснете още едно от животните. Кое ще изберете?

Оставате с 2 животни.
Дългият път и жестоката горещина не ви оставят да си поемете дъх. Изведнъж виждате на хоризонта края на пустинята. За нещастие можете да стигнете дотам само с едното от двете животни. Кое ще пуснете и кое ще спасите?
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Драко Малфой Сря Юни 10, 2009 6:03 am

Защо 99% сте убеден в невинността на баща Ви, какво Ви кара да се съмнявате, било то и 1%?

Аз не се съмнявам в магическите способности на бащами! Няма да коментирам за сега :) !

Според Вас кой трябва да представя доказателства за невинността на баща Ви?

Бащами си има хора , те ще го защитят !

Избухването Ви няма да се отчита като симптом, но трябва да се промените – ще ходите на терапия за контрол на гнева веднъж седмично

Еми щом трябва...!

Какво е по-важно семейството или приятелите?

Семейството разбирасе!

От какво/кой Ви е страх?

Единственно от Лорд Волдемор!

Някой има ли влияние над Вас?

ТОчно влияние не бих го нарекъл , но се вслушвам в думите на родителите ми !

Опишете сънищата си

Ами аз сънувам различни работи , но са напълно нормални. Немога да се сетя в момента!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Драко Малфой Сря Юни 10, 2009 6:10 am

I. Подредете долните животни съгласно собственото си разбиране (от 1 до 5 място)
а) Тигър
b) Кон
c) Крава
d) Овца
e) Свиня

Напишете по една дума, която характеризира всяко едно от долните понятия :
a) Куче - умно.
b) Котка - гадна.
c) Плъх - жалък.
e) Океан - дълбок.

Посочете по една личност (с която се познавате, и която е важна за вас! ! !), и която можете да свържете с един от долуизбраните цветове (не правете повторения.)
Посочете само по една личност за всеки цвят : Волдемор - бял.
a) Жълт - Бащами.
b) Оранжев - Леля ми (Белатрикс Лестрандж)
c) Червен - майка ми (Нарциса)
d) Бял - Волдемор

II. Намирате се в пустиня. Със себе си имате следни пет животни:
Лъв, крава, кон, овца и маймуна.
За да се измъкнете от пустинята трябва да се освободите от едното животно. Кое ще пуснете?
Лъвът!

Оставате с 4 животни.
В пустинята се разпалва силен пожар, а навсякъде около вас е само пясък. Осъзнавате, че за да успеете да се спасите, трябва да пуснете още едно от животните. Кое ще е то?
Маймуната!

Останали сте с 3 животни.
Вървите, вървите...тялото ви гори от непоносимата жега. Нещастие! Оазисът, който сте видели пред вас пресъхва изведнъж. Мираж! Нямате друг избор освен да пуснете още едно от животните. Кое ще изберете?
Овцата!

Оставате с 2 животни.
Дългият път и жестоката горещина не ви оставят да си поемете дъх. Изведнъж виждате на хоризонта края на пустинята. За нещастие можете да стигнете дотам само с едното от двете животни. Кое ще пуснете и кое ще спасите?
Ще пусна кравата , и оставам с Коня!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Чет Юни 11, 2009 8:25 am

Крава: означава кариера.
Тигър: означава гордост.
Овца: означава любов.
Кон: означава семейство.
Свиня: означава пари.

Вие поставихте гордостта си на първо място - Казахте, че семейството е най-важно за Вас, а е на второ място...

Вашето описание за кучето характеризира вашата личност - умно
Описанието, което сте посочили за котката, характеризира вашия спътник в живота - гадна....
Описанието за плъха характеризира личността на вашите неприятели - жалък
Описанието за океана характеризира собствения ви живот - дълбок

Притеснява ме описанието за спътника си в живота - казахте, че не Ви е нужно нищо и сте доволен от живота си...

Жълт: Това е някой, когото никога няма да забравите - баща Ви
Оранжев: Този човек можете да смятате за най-добрия си приятел - леля Ви
Червен: Някой, когото наистина обичате - майка Ви
Бял: Вашата душа близнак - Волдемор

Вашата душа близнак е Волдемор - това е много обезпокояващ факт....много обезпокояващ!

Животното, което оставяте характеризира кое е най-ценно за Вас:

Лъв - Гордост - Пуснахте го пръв, а на първия тест го сложихте на 1во място. Това ме кара да смятам, че лъжете или се отнасяте безотговорно към тестовете и не ги попълвате вярно
Маймуна - Вашите деца - пуснахте ги втори...
Овца - Приятелството
Крава - Основни нужди/потребности
Кон - Страстта Ви - останахте със страстта Ви...това ли е най-важното за Вас?!

Длъжна съм да докладвам за състоянието на пациента, което видимо ме тревожи. Мисля, че се нуждае от още тестове и престой в болница "Св. Мънго"
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Драко Малфой Чет Юни 11, 2009 8:31 am

Аз не съм луд , наредих животните , така както ми харесват (тоест по любимост) , а после при пожара , ги пусках така , както смятам ,че ще са ми нужни в такава ситуация ... И в тази ситуация , тигъра е най- не нужен , после е маймуната , накрая кравата , овцата и коня , защото бига ми помогнали най-много!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Чет Юни 11, 2009 9:10 am

Ако сте ги подреждал по нужда, както твърдите, лъвът е най-нужен - тича най-бързо от всички и живее в подобен климатичен пояс, следователно с него ще се измъкнете най-бързо от пустинята, а конят не е създаден за такива условия, т.е. той няма да издържи тежък поход през пустинята, лъвът е по-издръжлив. Моля обосновете се защо избрахте да останете с коня. Кое е качеството на коня пред лъва според Вас?
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Драко Малфой Чет Юни 11, 2009 9:15 am

първо , вие не оточнихте дали лъва е обуздан или не! Това бе първата причина! Второ , лъва не е по-бърз от коня! Бъркате го с Леопард и Гепард! и трето , коня издържа повече време без вода от лъва!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Чет Юни 11, 2009 11:31 am

Не е нужно да уточнявам. Лъвът е по-бърз от коня. Лъвът достига скорост до 60 км/ч, а конят в галоп от 20-40 км/ч. Да, по време на конни надбягвания в Мексико конят Голяма Ракета поставя световен рекорд по скорост — 70 км в час, но съм убедена, че ако човек имаше възможност да тренира лъвовете за състезания, те щяха да развият по-голяма скорост. Конят НЕ издържа повече време без вода от лъвът. Няма логика в това. Конят е едро нечифтокопитно домашно животно, а естествената среда на лъвът е с топъл климат и два годишни периода - сух и дъждовен. Логично е през сухия сезон да няма дълго време вода и лъвът се е приспособил към това.
За Вас ще направя изключение и ще приема, че поради незнанието Ви сте помислили коня за по-полезен и за това сте го избрали.

Все пак остават въпроси, които ме тревожат...Ще обсъдя състоянието Ви с Долорес Ъмбридж и ще решим какво да правим и какво лечение да Ви предпиша
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Принцеса Блеър Пет Юни 12, 2009 2:04 pm

След кратка дискусия стигнахме до извода, че може да Ви изпиша, но сте задължен веднъж седмично да описвате в РП как идвате на преглед в "Свети Мънго".
Принцеса Блеър
Принцеса Блеър
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Отдел "Мозъчни увреждания" Empty Re: Отдел "Мозъчни увреждания"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите