Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Магазинчето на Бърнс..

Go down

Магазинчето на Бърнс..

Писане by Сириус Блек on Нед Юни 14, 2009 1:45 pm

Сириус се движеше по-бързо от всякога. Имаше чувството, че хората даже не го виждат. Министъра го следваше. Често обръщаше глава и виждаше размазаната фигура на графа в далечината. Нямаше да избяга лесно, но жаждаата за кръв беше по-голяма от всякога. Все пак вече беше най-опасния хищник на света. Не можеше да се владее. Защо ли трябваше да си тръгва от кабинета на министъра така внезапано. Можеше да не изскача през прозреца, ами да излезе през вратата и после да полудява. Инстинктите му обчае натделяваха. Всеки врат, които виждаше по пътя го караше да настръхне и го впускаше в необратимо желание. Но той не спираше.. не можеше да спре да се владее сега. Усещането беще ужасяващо.
- Спри! Лап, спри! - гласа на Тед се чу точно до него. Обърна се за да види дали още е зад него и той си беше там... само гласа му беше близо.
- Не мога! - каза някак тежко и лицето му се изкриви в усмивка.
- Ще направиш някоя глупост! - гласа на министъра беше сериозно уплашен.
- И ти няма да ме спреш?! - другото аз на Сириус се обади и го повлече в някакъв тъмен завой. Даже не беше забелязал къде е. Огледа се. Това беше Диагон-али .. беше сигурен.. но бързо отиде нанякъде. Краката му просто не го слушаха..уличката сега беше още по-тъмна и стара. Мракон-али..
- Найстина ще си навлечеш неприятности ! - подвикна ледено Тед. Приближаваше се бързо.. може би беше зад него. Не се обръщаше... не можеше. Не можеше да се владее повече, конрола беше паднал. Изведнъж се спря пред един магазин и влезе със шеметна скорост. Преди графа да се е усетил Сириус вече беше на тезгяха, където стоеше уплашен продавач. Отвори уста и зъбите му се спуснаха към врата на мъжа. Пробиха плътта и огромен взрив от емоции настигна Блек. Кръвта течеше, а той поемаше замаян. Толкова му харесваше.. беше засищащо и хубаво. Топлата кръв го правеше много по силен. Впи зъби още по-надолу за да изпие повече, защото бързо свършваше. Целият кипеше от енергия и приятното усещане го караше да се чувства, като пиян. Изведнъж отлепи устни и поглед вцепененият министър до вратата. Устата на блек беше окървавена, а мъртвото тяло на продава лежеше безжизнено на пода...
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Магазинчето на Бърнс..

Писане by ???? on Нед Юни 14, 2009 3:26 pm

Двамата мъже се гледаха един друг. Отначало погледът на министъра беше просто ужасен, но той усети мириса на прясна и топла кръв. Усети цялото си тяло някак празно, жадуващо. Почваше да губи контрол. Преди да може да реагира, очите му вече бяха черни и хищни. С един скок той се озова до трупа и впи зъбите си. Отпи няколко глътки..не му беше достатъчно, имаше нужда от още. Погледна в очите на Сириус и разбра, че точно това искаше и той. Още кръв, още жертви. По всичко личеше, че тази вечер Мракон – Али щеше да поаленее. Сириус му кимна, направи отскок, при втория се отблъсна от земята и с огромна скорост премина през витрината на магазина, и се озова на улицата. Около него изпопадаха стъкла. Граф Фьортедо го последва. Те се движеха измежду магьосниците и всеки един през който минеха се свличаше на земята. Съзнанието им бе замъглено. В мрака виждаха само сенките на своите жетви, усещаха аромата им, чуваха туптенето на сърцата им. Скоростта, с която се движеха бе изумително бърза, никой неможеше да ги разпознае. Един от магьосниците извади магическа пръчка и в следващия миг се чу "Авада Кедавра" - зелена светлина избликна и се насочи право срещи графът, който я избегна и още преди светлната да се е ударила в близката стена, пръчката на магьосника, отправил заклинението бе прекършена от захапката на развилнелия се вампир. В следващият момент директорът вече се намираше върху човека и разкъсваше плътта му. Все повече магьосници започваха да вадят пръчките си. Заклинания летяха в различни посоки. Опитваха се да уцелят някой от подивелите вампири, но не успяваха. Беше трудно да бъдат фокусирани на точно определено място за дълго време. Наоколо падаха трупове. В този момент вратата на един магазин бе разбита и оттам се появи това, което никой тази вечер на Мракон Али не бе подозирал или очаквал, особено след вече развиващата се ситуация. В целия си огромен ръст стоеше черен върколак. Бе гигантски, козината му бе рошава, видът узвратен. Той погледна двамата развилнели се вампири, отвори огромната си уста, пълна с гигантски остри зъби, изви силно в нощта и с огромна скорост се хвърли въху тях, като по пътя си разкъса един човек на парчета и го прати настани. Един отскок и граф Фьортедо се озова в близката стена. Усети как гневът напира в него. Сякаш адът в този момент отваряше врати някъде дълбоко в съзнанието му. Вече нямаше нищо човешко, само жажда да залови този върколак. Докато се изправяше забеляза как звярът и директорът си разменяха удари. А около тях все още прелитаха заклинанията на магьосниците, но уви, без успех. Чупеха се прозорци. Сриваха се някои от старите къщи. Върколакът тъкмо бе вдигнал лапата си и се канеше да нанесе удар на директора, когато Сириус впи зъбите си в шията му, а ръката на върколака отхвръкна, разделена от тялото на животното чрез магия, пратена от министъра. В следващият момент се разнесе взрив и група от няколко магьосници се сринаха на земята от нова магия, нанесена от Фьортедо. През това време върколакът пищеше от болка. Воят му се носеше зловещо в нощта, докато директорът го довършваше. Фьортедо отскочи и нанесе толкова силен удар на един магьосник, канещ се да му прати проклятие, че тялото на последният отхвръкна във въздуха и миина през една витрина право в близкия магазин. Наоколо се стичаха все повече магьосници, които отправяха смъртоносните си заклинания. Сириус и Тед извадиха магическите си пръчки. Всичко възможно политаше във въздуха и се трансфигурираше и запращаше по хората. Магиите се сблъскваха с мощни взривове. Позволени и непозволени проклятия се използваха. Камъни от земята се превръщаха в огнени токи и копия, летящи в разлини посоки. Торнадо бушуваше и събираше отломките в една твърда бетонна фуния, която правеше на прах всичко, до което се докоснеше. Бе толкова плътна и черна, че дори магиите отскачаха от нея. Двамата мъже минаваха ловко покрай проклятията, запращаха своите. Взривовете и писъците на болка бяха оглучшителни. Краката на хората лепкаха от кръвта по земята. Там където преди имаше трева, бяха изникнали остри шипове, които се впиваха във всеки преминал. Въздухът се бе нагрял от случващото се. Горещина. Пукания от магипортиране се чуваха. Явно и спец отряди на министерството идваха на групи. Първите пристигнаха на петдесет метра от мястото, на което се намираха развилнелите се вампири. Те запратиха магии във въздуха. Със същото отговориха и двамата мъже, който с такава огромна скорост се изстреляха срещу групата от около четири души, разминавайки се с техните проклятия, че техните магии пристигнаха малко, след като вратовете на магьосниците бяха разкъсани. В небето се рееха диментори и магьосници на метли. В земята се издълбаваха кратери от свелините, запращани от въздуха. От всички страни настъпваха магьосници. Вампирите се спогледаха...трябваше да се измъкнат. Всичко се разви за няколко секунди, преди някой да успее да реагира. Фьортедо запрати силен бял лъч светлина високо в небето, който освети улицата, която сега беше равно поле, чиито хоризонт не се скриваше от нито една здрава сграда...пълно с развалини. Наоколо магьосниците вече бяха стотици. Изведнъж светлината забави движението си и спря във въздуха на около триста метра височина. Последва втора светлина от пръчката на Сириус. Тя бе червена и точно преди да се слее с кълбото на министъра, двата вампира се магипортираха. Кълбото стана червено, леко се разшири, после се сви навътре, последва силна свелтина и взрив. Всичко за миг замря. Нямаше огън, само тишина. Така продължи няколко секунди, след което хората по метлите, дименторите, че дори птиците наоколо бавно като листа се спускаха към земята, където оставаха да лежат до тези, които вече бяха долу и бяха паднали като отсечени дървета. След това мрак и тишина. Бойно поле без бойци. Някъде далеч, километри на изток с едно пук Сириус и Фьортедо се озоваха в една гора. Не биваше да губят време, трябваше сега да се върнат обратно и да заличат случилото се...

????
Гост

Писане by Янка Хейл on Пон Юни 15, 2009 5:32 am

Още щом чу за случващото се на Мракон-Али Янка захвърли всичко, с което се занимаваше и отиде на мястото на произшествието. Но вече беше късно. От улицата не беше останало нищо освен развалини, окъпани в кръв. На където и да се обърнеше магьосницата виждаше само трупове, крайници, вътрешности ...
-Кой би сторил подобно нещо? – възкликна тя.
Знаеше, че няма кой да и даде отговор. Магьосниците, които трябваше да се заемат с разчистването не бяха пристигнали. Министъра на магията също беше на път.
Янка се наведе към един от труповете, който се въргаляше в краката й. Внезапно погледа беше привлечен от някаква, на пръв поглед незначителна, рана, на врата на трупа.
-Това не може да се сбърка. Цялата тази история не е работа на обикновен магьосник, а на вампир. За щастие, познавам точно вампира, който ще ми даде отговорите, които искам. – каза си Янка и се магипортира.
Янка Хейл
Заместник Министър на Магията
Заместник Министър на Магията

Писане by Симона Лафет on Пон Юни 15, 2009 3:08 pm

Летях си в астралното тяло, когато силен вой на вълк ме стресна. Разтърси ми мозъка и ушите ми се разпищяха. Котката скочи и се скри под дивана. Никой нямаше правото да ми прекъсва заниманието. Реших да проверя виновникът за случилото се. Не можех д аотида в този вид. Пригладих набързо косата си и я пуснах. Облякох си бяла дълга рокля, стигаща до глезените, тип екзотика и се магипортирах на мястото на случващото се. Изпищях при гледката, тела, кръв, още тела и кръв. Надигнах се на 30- 40 сантиметра над земята, за да не се оплескам към приближаващото чудо. Вдигнах и двете си ръце и си направиг свера в розов цвят, където никой и никаква магия можеше да ми попречи или навреди. Загледах вълка. Там имаше двама души. Бях доста далеч и трудно можех да ги разпозная. Вгеладах се още- по- добре и опитът ми беше неуспешен. Излязох пред всички, макар че никой не ме видя и се загледах още по- добре. Майко мила, майчице директор Блек и Графа бяха отговорни затова. Навсякъде оглушителни писъци и викове. Едно русичко- синеоко момичеце крещеше като лудо:
- Помощ, мамааа! Тя е мъртва, мама!- леко го повдигнах и вмъкнах при мен. Насълзените му очички ме погледнаха с благодарение. ( Детето изглежада така. [link]http://www.carters.com/assets/CategoryImages/t4_toddlerGirl_play1.jpg[/link] {не разбрах така ли тярбва да е , моля не го трийте ) Прегърна ме и русите му косички се вееха от вятъра. Всех го на ръце. Обувчиците му, нацапани с кръв напоиха бялата рокля. Притиснах го към себе си. Двамата мъже продължаваха да вилнеят. Детето притисна главичка в мен и затвори очички:
- Спокойно, всичко е наред, не се притеснявай. После ще намерим мама!- детето ме погледна:
- Ония чичко я уби! Аз избягах, страх ме е! Ще бъде при теб спасителко моя!- детето ме прегърна. Заплаках заедно с него. Те нараняваха всички. Горкото детенце, милото то. Двамата виновници изпратиха две светлини една след друга и се магипортираха. Всички бяха мъртви. Прегърнах още по силно дето и му казах:
- Да вървим вкъщи!- то не пожела:
- Не, спаси мама! Свали ме долу!- нямаше да го сторя. То замоли:
- Да отидем поне някъде на вятър! Лошо ми е от клъвта!- кимнах. Отправих се със сверата към къщи, там щеше д аси почине добре...
Симона Лафет
Преподавател по Вълшебство и р-тел на "Рейвънклоу"
Преподавател по Вълшебство и р-тел на

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите