Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Кабинетът на заместник министъра

Go down

Кабинетът на заместник министъра

Писане by Сириус Блек on Пон Мар 30, 2009 2:38 pm

не бях аз ! не бях аз ! не бях аз !
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Кабинетът на заместник министъра

Писане by Янка Хейл on Пон Май 25, 2009 2:11 pm

Еййй ама аз съм имала и кабинет не съм направил нищо Колко съркана тряа да съм, че да разбера чак сега изчервяване
Янка Хейл
Заместник Министър на Магията

Писане by Янка Хейл on Вто Юни 16, 2009 1:50 pm

Янка се магипортира директно в кабинате си.
Стаята беше ярко осветена. Старото бюро беше от слонова кост. Беше го спечелила на игра на магьоснически покер, когато беше едва на 7 години, в далечната 1678 (винаги и се бяха отфавали сякакви игр с карти, не че беше толкоа добра, а просто притежаваше дарбата на вижда в очите на опонентите си и да разчите движенията и мимиките им.). Пред бюрото имаше два стола, а зад него в огромно кресло седеше Янка Хейл. Всички мебели в стаята баха в същия нюанс на слоновата кост, както бюрото, а самата стая беще катранено чера. За повечето магьосници, минали през нейния кабинет, тази комбинация беше стряскаща, но на нея и действаше изключително успокояващо.
Често пъти Янка се чудеше как щеше да протече живота й, ако не беше измислила отварата за безсмъртие и кога точно щеше да умре. Но в този момент не тези мисли я бяха налегнали. Слег гледката на Мракон-Али, магьосницата знаеше, че министъра със сигурност имаше пръст в случилото се, а по мащабите на трагедията – че той не е бил сам.
“Въпросът, обаче е – кой е бил с него? Блеър? Някой друг? Имаше ли други като тях? Е ... въпросите са много ... не е само един. Но на който и от тях да получа отговор, ще имам отговорите и на останалите.”
Янка се замисли. Знаеше, че не може да предаде министъра. От толкова години бяха приятели, свързваха ги много неща.
“ Но .. явно и доста ни различават... Въпреки че сега, след като знам какъв е .. или какво е, всички негови странности, които преди не можех да си обясня, сега придобиваха смисъл. – мислеше тя. – Трябва да свърша някои работи преди да искам обяснения от него. Все пак имам едно предимство, ако изобщо мога да го нарека така – той не знае, че аз знам. Фьортедо си мисли, че Блеър е изтрила спомена ми за онази нощ в кабинета му, но .. никой не предполага за отварата, възвръщаща спомените.”
Хейл изкара от джоба на мантията си един телефон и докато набираше някакъв номер си мислеше:
“Обожавам тези мъгълски джунсжурийки, толкова лесно се използват и не заемат много място”
І- Мъро Хейл на телефона.
- Стягай багажа!
- Защо? Къде ще ходим?
- Ще ти обясня като се прибера. Ти приготви един куфар, не много голям, ще отсъстваме най-много два дни.
-Ахаа.... Не ми звучи добре. Да няма връзка с ...
-Казах, че ще ти обясня като се прибера. – прекъсна го посредата на изречението Янка – И сложи топли дрехи. Отиваме на хладно място.
И затвори телефона.
“Време е да разнищя тази история!”
Янка Хейл

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото