Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На езерото

+11
Симона Лафет
Хейли Тейлър
Тифани Стоун
Джейн Волтури
Том Ридъл
Драко Малфой
Хари Потър
Ема Уотсън
Джини Уизли
Хърмаяни Грейнджър
Сириус Блек
15 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Чет Май 21, 2009 5:53 am

-Може би в мечтите ти Малфой - отсече го тя.
Потър кимна в знак на съгласие . - Пък и не се мисли за по-добър Малфой! - заповяда му Хари.
-Аз съм ... Примири се Потър аз съм по-добър от теб и нечистокръвницата до теб. - каза Драко самодоволно.
-Както вече ти казах спри да мечтаеш. Това че не съм чистокръвна като теб не означава ,че си по-добър.-съобщи му грифиндорката.
-Напротив тук не е място за такива като теб. - рече Малфой и се усмихна злобно.
-Мисля,че прекали Драко. - каза му Потър.
-Ооо защитаваш безащитното момиченце. - изсмя се слидеринецът.
-Момиченце хах - исзкикоти се момичето.
-Дам точно така смешно е че си тук . -рече Малфой .
Тогава Потър ....
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Чет Май 21, 2009 5:59 am

- Не ти позволявам да говориш така на приятелите ми - каза Хари и се намръщи.
- Защоо? Какво ще направиш? и изобщо какво значение има това за теб? - ухили се Драко.
- Всякаквоо!! - провикна се Потър и грамадни светкавици разцепиха небето на мига и след това заваля неуписуем порой.
- Какво правиш подяволите? - попита Малфой.
- Да не би да те е страх , че ще ти се развали прическата - рече Хърмаяни и се засмя силно.
- Всъшност просто не желая да седя с някъкви грифиндорчета - каза слидеринецът.
- Ами тогава какво чакаш? Защо не си тръгваш? - попита го Хари а ярко жълти светкавици продължаваха да осветяват цялото небе.
- Всъшност искам да ви по-тероризирам още малко. - отвърна му драко.
- Хаха на това терор ли му казваш? Явно незнаеш какво е значението на тази дума. - отсече Хърмаяни.
- Ти пък още ли си тук .. - каза иронично Драко.....
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Чет Май 21, 2009 6:08 am

- Е , Чао .. трябва да вървя не ми се стои в този дъжд. - каза Драко и тръгна към вратата на замъка а черната му мантия окрасена с зелено се вееше зад него. Времето бе изключително мрачно и лошо за разходки и седяне навън. По пътя си Малфой срещна един , два първокурсника , които избута за да му направят път. Когато Драко се обърна назад видя ,че и Потър и Хърмаяни са се запътили към вратата. По стълните Драко срещна Краб и Гоил , които разбирасе не пропуснаха да го поздравят. Малфой си мислеше какво бе направил Потър , та изведнъж небето се покри с много черни облаци , заваля силен порой и се появиха гигантските светкавици. Доста бе очуден дали това не е някаква магия на грифиндореца или просто времето се е влошило изведнъж.
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Чет Май 21, 2009 6:18 am

Малфой си тръгна намръщен .Очевидно се чудеше за причината за дъжда,но бе твърде наперен и просто си тръгна като избута няколко първокурсници ,които паднаха на земята.
-Е да се качваме и ние а?- попита Потър.
-Чакай Хари ... искам да ти благодаря ,че ме защити туко-що. - момичето се усмихна .
-Няма проблем нали за това са приятелите -да си помагат - момчето също се усмихна.
-Е да тръгваме - подкани го грифиндорката.
-Хайде доста силно заваля айде да отидем в общата стая на грифиндор - съгласи се Потър.
Грифиндорците се затичаха към замъка и влязоха вътре. ..
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Май 27, 2009 1:16 pm

Беше късна вечер ,а грифиндорката се разхождаше сама из парка докато стигна до черното езеро.Взря сес във водата и зърна образа си.е облечена в бяла свободна рокля и обувчуци.Разхождаше се без да спира.Нямаше облаци и бе прохладно .
-Мърдайте ! - чу се женски глас и Хърмаяни съзря момиче облечено в мантията на хъфълпаф.
-Успокой се не е нуждо да се нрвираш и разпореждаш така. - предопреди я Грейнджър.
-А ти си? - попта я пренабрежително момичето.
-Хърмаяни Грейнджър от Грифиндор съм... А ти? - попита момичето.
-Алис Кълън ,но разбира се надявам се че си личи ... аз не съм фен на грифиндор. -отвърна Кълън.
-Е аз нямам нищо против хъфълпаф - усмихна се фрифиндорката.
Тогава ....
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Алис Кълън Сря Май 27, 2009 1:22 pm

-Разбира се ,че кой има? - каза самодоволно момичето.
-Май си нова тук не съм те виждала ... щях да те запомня с характера ти .- попита Грейджър.
-Браво наблюдателна си .Аз наистина съм нова тук и още нямам приятели ,което не ми е проблем.
Грифиндорката я погледна и й се усмихна.
-Еми как да ти кажа не си особено общителна ,а от вашия дом има доста хора.
-Хммм мисля да тръгвам ... не харесвам грифиндорци да ми говорят така ...
-Остани ... няма с кой друг да си общувам - помоли Хърмаяни.
-Е щом толкова ностояваш и без това нямам друга работа , но нота че сме се засекли не означава че сме приятелки ...
-Спокойно не съм се и надявала имам си приятели - усмихна се Грейнджър.
Алис Кълън
Алис Кълън
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Май 27, 2009 1:26 pm

-Все тая това не ме интересува - отвърна хъфълпафката .
Времето се бе променило доста а бяха изминали само 15 минути от както момичетата се бяха заговорили.
-Обаче скоро трябва да се прибирам става късно и захладня а на мен ми е студено.
-добре . -каза Алис и се усмихна за първи път .
-Честно защо се държиш така? - полюбопитства Хърмаяни.
-Това е нещо вродено в мен от малка, не допускам много хора до себе си ,да ме опознаят .
-Е това не е хубаво.
-Напротив на мен ми харесва пък и така се старая да не завръзвам много приятелства с другите домове ,защото искам Хъфълпаф да сме първи и най-добрите...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Алис Кълън Сря Май 27, 2009 1:31 pm

-Това обаче не пречи да правиш приятели. - каза грифиндорката.
-Пречи ,защото не харесвам приятел да губи аз просто когато съм приятел съм приятел до край.
-Тогава си намери приятели от дома ти - посъветва я Грейнджър.
-Ще го направя но сега мисля да се качвам нагоре имам спешна работа после може пак да изляза -каза Хъфълпафката.
-И аз ще се качвам .Измръзвам от студ. - каза Хърмаяни и момичетата потеглиха към замъка и влязоха през портите.
-Е до скоро - каза Хърмаяни..
-Може би - усмихна се хъфълпафката.
Алис Кълън
Алис Кълън
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Алис Кълън Сря Май 27, 2009 1:52 pm

Хъфълпафката се върна на черното езеро сама вече грифиндорката я нямаше ... Беше някак самотно без никой наоколо направо и се искаше дори грифиндорци да види .Замисли се за братята й Едуард ,Джаспър и Емет и сестра й Розали, но не се разчувства ,защото тя никога не показваше емоциите си.
-Та нали ти разправям ... - чу се познат глас на грифидорката от преди малко Хърмаяни Грейнджър ,но не бе сама до нея имаше момичешки силует.
-Оуу здравей отново - каза Хърмаяни.
-Привет виждам ,че си довела приятелка - каза Кълън.
-Нали ти казах аз имам приятели - усмихна се Грейнджър.
-Джейн това е Алис ,Алис това е Джейн- момичето ги представи една на друга и те се здрависаха.
-Е приятно ми каква ирония познавам най-много грифиндорци - каза момичето и тогава ...
Алис Кълън
Алис Кълън
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Джейн Волтури Сря Май 27, 2009 2:06 pm

Джейн вървеше с Хърмаяни през парка. Лятната й светлосиня рокля се вееше леко, докато ходеше с подскоци. Бе обулча обувки, тип пантофки в тон с роклята. Хърмаяни беше облечена с бялата си рокля, също тънка, като тази на Волтури. Когато стигнаха при езерото, там имаше друго момиче. Хърмаяни бързо представи двете момичета една на друга. Чак сега грифиндоркта се сети, че Грейнджър й е разказала за някакво момиче от Хафълпаф което е срещнала малко по-рано.
- Е, ще си намериш приятели.. - каза леко отнесено Джейн докато оглеждаше Алис.
- Да, определено. Няма да ми е приятно да ме видят да се разхождам с някакви грифиндорчета.. - леко подиграваелно отговори Кълън.
- Хей.. - възнегодува Хърмаяни.
- Ооо, не ми казвайте че ще се лепнете и ще се влачите с мен.. - рече Алис.
- Не нямаме такова намерение. - спокойно каза Джейн.
Тогава..
Джейн Волтури
Джейн Волтури
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Май 27, 2009 2:15 pm

Хъфълпафката каза:
-Добре това ме устройва.
-Нас също - отвърна Хърмаяни.
-Както и да е както ти казах по-рано нямам намерение да търся приятели от други домове.
-Това го чух - отвърна Грейджър.
-Прелича ми на Малфой това момиче и тя като него мрази грифиндор -отбеляза Грейнджър.
-Може да се каже - съгласи се Волтури.
-Оффф незнам кой е Малфой или пък май знам да не би да е слидеринецът,който тероризира първокурсници - засмя се Кълън.
-Да - казаха тохи без интерес в един глас грифиндорките тогава ....
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Алис Кълън Сря Май 27, 2009 2:20 pm

-Добре явно той е нормален в това училище - отбеляза момичето.
-Но нека позная и това не те интересува - каза Хърмаяни и се засмя.
-Точно така виж колко бързо ме опознаваш.
-Все тая -каза отегчено Джейн.
-Айде този път наистина си отивам защото ми стана скучно до нови срещи -каза момичето и се затича към замъка.
-ЛоЛ каква е снобка - каза Джейн
-Е да се прибираме и ние?
-Хайде.
Момичетата се запътиха бавно към замъка и влязоха в него...
Алис Кълън
Алис Кълън
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Чет Май 28, 2009 5:15 am

Времето бе много прохладно и добро за разходки. Драко реши да се поразходи покрай черното езеро. Мачът , който му предстоеше изобщо не го притесняваше.
- Внимавай малко , глупак такъв - каза слидеринецът и избута някакъв първокурсник. Малфой седна при едно дърво и се замисли. "Хубава учителка са назначили за предводител на нашия дом." , но колкото и смешно да звучеше , Драко харесваше заместник министъра на магията.
- Хммм , кой виждам тук? - рече иронично русолявото момче , а пред него мина Кайто Кобаяши.
- Не бъди толкова смел Малфой - каза Хафълпафецът и продължи напред без да обръща голямо внимание. Драко се зачуди и до него дойде Луна Лъвгуд.
П.П. - другите ще са по дълги.
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Луна Лъвгуд Чет Май 28, 2009 5:27 am

-Драко Малфой този който тероризира клетите първокурсници нали? - попита слидеринката с самодоволна усмивка на лице.
-Точно така ,а ти да не би да си новата Луна Лъвгуд?
-Точно тя като гледам не си фен на Кобаяши. -попита момичето.
-Разбира се че не съм и как бих могъл той ми е пртивник. - отвърна Драко с усмивка на лице.
-Ти си по-добър не се тревожи все пак слидерин сме най-добрите .-похвали Лъвгуд и му се усмихна.
-Спор няма ,а защо се премести тук в Хогуортс?
-Повярвай ми дълга и скучна история . - обясни му момичето.
-И все пак приятно ми е да се запознаем Луна .-усмихна й се Драко.
- И на мен ,а тук има ли нещо интересно за правене .- попита момичето и Драко отговори ...
Луна Лъвгуд
Луна Лъвгуд
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Чет Май 28, 2009 5:37 am

- Ами има много неща. Например на мен любимото ми е да тероризирам първокурсници - каза момчето.
- Да , чувала съм за това твое качество - засмя се луна.
- ОО значи съм известен. Има още много неща. Например аз обичам да летя с метлата в свободното ми време. Защо не се запишеш в отбора ни по куидич? Аз съм търсач и капитан - побърза да се похвали Малфой.
- Това е доста добре , но ще си помисля - отвърна Луна.
- Заповядай , седни до мен - рече Драко и момичето се настани удобно и се облегна на дървото одзад.
- Та , откаде казваш ,че идваш и защо се премести тук? - попита отново слидеринецът,
- Казах ти , скучна история - откликна тя.
- Тиии , с каква метла летиш - попита момичето.
- Ами в момента съм с Нимбус 2001 , но ще я сменя преди началото на мачовете. -отговори Драко. И тогава тя.......
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Луна Лъвгуд Чет Май 28, 2009 5:50 am

И тогава тя се усмихна .
-Чух че Слидерин сме по-добри в това отношение от Грифиндор.
-Това е факт те са недостойни и мисля че повечето са нечистокръвни. -отвърна Драко.
-Дам чувала съм и за твоя чистокръвен род. - уведоми го момичето.
-Да такъв е и баща ми е велик маг - каза момчета и се усмихна самодоволно - А ти читокръвна ли си?
-Да и моя род е чистокръвен и двамата ми родители са били от Слидерин.
-Това е добре.
-Разкажи повече за тормоза ти над първокурсниците стана ми интересно - насърчи го слидеринката...
Луна Лъвгуд
Луна Лъвгуд
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Чет Май 28, 2009 6:00 am

- Ами когато ми е скучно се заяждам с тях. Правя им магий , с които ги обръщам с главата на долу и други различни. - каза момчето.
- Наистина ли? - попита тя.
- Да , засмя се Малфой.
- Предлагам вече да тръгваме към замъка и ще седнем в общата стая - рече Драко.
- Ок , съгласна съм- Слидеринецът стана и подаде ръка на момичето да стане.
- Охх , какъв кавалер си бил - рече му тя.
- Ами да , трябва да сме учтиви с дамите - засмя се момчето. Двамата тръгнаха бавно към вратата на замъка а слидеринката се обърна и спря.
- Какво има -
- Нищо , просто гледам красивото езеро - отвърна му тя и продължиха нагоре към замъка/
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Чет Май 28, 2009 12:58 pm

През вечерта , на езерото бе доста красиво. Всичко бе утихнало и се чуваха само вълните , които се разбиваха в брега. Хари и Джейн излезоха за се по-разходят и да подишат чист въздух.
- Джейн , за кого гласува ако не е тайна да бъде въководител на В.О.Д.А. - попита момчето.
- Не е тайна , за Хърмаяни - отвърна момичето и продължаваше да гледа езерото все така спокойно , а двамата вървяха много бавно.
- Какво ще кажеш да поседнем - предложи Хари.
- Да , добра идея днес доста се поизморих - каза Джейн.
- Хари , как мислиш ,че ще свърши мачът ни със Слидерин - попита Волтури.
- Ами , колкото и да ми е неприятно да го призная , те са доста силни но все пак съм убеден ,че ще ги победим. Все още вратарският пост е свободен и ми е много чудно п-р Блек кого ще избере за това важно място - рече Потър. Чуваха се само щурците наоколо и шума от вълните на езерото а тогава Джейн...........
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото - Page 4 Empty Re: На езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите