Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Уроците на трети курс

+6
Кайто Кобаяши
София Малдонеза
Тифани Стоун
Хърмаяни Грейнджър
Хари Потър
Сириус Блек
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Уроците на трети курс - Page 2 Empty Re: Уроците на трети курс

Писане by Тифани Стоун Вто Май 26, 2009 3:06 pm

Тифани испитваше силна отрикария от този час. Не можеше да го търпи но трябваше да го запише,за да вдигне нищожно точките на своя дом,който го беше одарил на велик мързел. Тя не обичаше този час,не харесваше стари нито нови учител. Слушаше с едното си ухо и дори не записваше казаното. Едвали някои професро се интересуваше от заетостаи и това,че трябваше да им спасява дупетата. Трябваше да ги остави Волдемор да ги избие всичките,тя щеше да си се спаси. Прозя се лекичко професора се приближи леко ядосан. Тя го погледна не бях аз ! (най-добре описва картинката). Усмихна се искуствено и каза:
-Добър ви ден проф.Хънтър!
Тя леко се исправи,като си махна ръката от бузата и се откри целувка в сребрист цвят. Погледа от професора беше... Просто не е за описване. Тя се засмя и каза:
-Ами целуна ме фея вие какво очаквате!?
Премигна няколко пъти иската леко от джобаси ореховата си пръчка и каза:
-Аз съм Тифани Стоун,аз вашето име до знам,трябва да съм супер глуха,за да не разбера,че по най-омразния предмет има нов преподавате.
Тя леко махна и каза:
-Простете прямотата ми,ама наистина не обичам този предмет но както знаете,моя дом не е от най-способните. -леко помаха ръка и каза-В това число включвам и себе си,тъй като нямам време за уроци но вас едвали ви засяга това и едвали ми е оправдание...-засмя се и каза- За всеки случеи е по-добро от совата ми здъвка домашното.
Тифани леко мртдна химикалката и каза:
-Ако знаете как мразя червей!
Концентрира се и след секунди каза:
-Тинеус!
За жялост нищо не се получи тя се усмихна и каза:
-Еми добре де не съм вундер кинд!
Този път тя найстина силно се средоточи. Размаха пръчката и извика,не прекалено силно.
-Тинеус!-след извесно време костваики на химикалката от 2 до 3 секунди. се превърна в гаден,отвратителен гнусен и хлъзгав червей.
Тя леко потръпна от погнуса,направи страна физиономия и каза:
-Това е нещо ужасно!
Отново потръпна размаха пръчката концентрира се и каза:
-Кимекса!-и другата химика която се превъна в калинка!
Тя потръпна и каза:
-Професоре измислете нещо...-опита се да помисли по задълбочено и каза-Красиво,по-вдъхновяващо,по-прекрасно! Съжелявам,че съм толкова окровена,ама аз съм чистоплътен човек и тея гнусоти никак не ми допадат!
Каза тя като ови в една хартия ужасното червейче,което се гърчеше в хартияра. Тя потръпна леко и го изхвърли в коша. В една секунда една калинка шрелетя над нея и тя каза:
-Дръще си боболечките на точки по-дълече от мен,за да не ги превърна в прах!
Тиф седна троснато на стола. Проклинаики целия сват и казваики,че е по-добре да бъде в мрасорията в оранжерията от колкото тук,в тая тово превъплащение на подземие.
Тифани Стоун
Тифани Стоун
4 курс - "Префект на Слидерин"
4 курс -


Върнете се в началото Go down

Уроците на трети курс - Page 2 Empty Re: Уроците на трети курс

Писане by ???? Сря Май 27, 2009 4:31 am

Имаше доста правописни гершки, много повторения.
Оценка: Н.О. - +15т. и +5т. за РП.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Уроците на трети курс - Page 2 Empty Re: Уроците на трети курс

Писане by Луна Лъвгуд Сря Май 27, 2009 2:52 pm

Слънчевите лъчи огряваха всичко и земята беше топла ... колко гадно ,защото слидеринката не харесваше такова време някакси не и допадаше.Момичето влезе в час и се настани някъде по средата .Дойдоха и всички останали и чъсът започна.
-Здравейте третокурсници аз съм Дкак Хънтър новия ви учител по този предмет и зам.директор на Хогуортс.
-Здравейте - се чу от масите на слидерин.
-Днес първо ще ми се представите .
Хората се изреждаха и изреждаха .На някой им харесваше да говорят за себе си ,а на други-не.
-Лъвгуд ! -извика професора като знак ,че е нейн ред.
Луна пристъпи напред и започна да ообяснява.
-Аз съм Лъна Лъвгуд и съм от дом Слидерин.Нямам братя и сестри .Чстокръвна съм ,но мъгълите са ми безразлични.Не мразя грифиндор и обичам магията.Това е накратко за мен без да се впускам в подробности.
-Достатъчно .-каза професора.
Минаха още много хора и най-сетне всички се изредиха да говорят за себе си.
-Ред е на теорията.
Професора раздаде мъгълски химикалки на всеки и започна да обяснява ,че ще се наложи ние да ги трансформираме.
-Тинеус и Кимекса са магиите за този час ,които ще трябва да изпълните.
Момичето си запретна ръкавите и огледа химикалката си ,която бе черна.Съсреодточи сеи изрече звучно и ясно "Тинеус" и на мястото на химикалката се появи гнусен дъждовен червей.
Дойде време за втората част от упражнението с магията "Кимекса"
Този път без да мисли слдеринката изрисува ромб и изрече "Кимекса" и химикалката се превърна в бръмбар ,които за щастие не излетя/защото бе гаден и огромен.
Момичето се настани одобно на стола и зачака оценката на проф.Хънтър


Последната промяна е направена от Луна Лъвгуд на Чет Май 28, 2009 4:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Луна Лъвгуд
Луна Лъвгуд
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

Уроците на трети курс - Page 2 Empty Re: Уроците на трети курс

Писане by ???? Сря Май 27, 2009 2:57 pm

Много добре! Само не ми беше ясно защо в началото си писала, че си грифиндорка... не бях аз ! смях
Оценка: И - +25точки.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Уроците на трети курс - Page 2 Empty Re: Уроците на трети курс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите