Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хафълите

3 posters

Go down

Хафълите Empty Хафълите

Писане by ???? Съб Май 16, 2009 7:12 am

Нека в тази тема да си пуснеме героите, за да знаеме кои са учениците на дом Хафълпаф!


Последната промяна е направена от Джак Хънтър на Чет Май 28, 2009 12:35 am; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by ???? Съб Май 16, 2009 7:24 am

1. Име: Джак Томас Хънтър

2. Характер: Дородушен съм и съчувствам на хората, понякога съм раздразнителен. Обичам да се шляя навън с приятелите си и да търся нови. Също така съм и много забавен (така казват приятелите), когато започна нещо, се старая и опитвам, докато не го свърша (дори и да не го свърша), голям инат съм. Ако някой стар човек ме помоли за услуга, (например да му помогна с багажа) ще помогна с каквото мога. Обичам да чета книги и да ги обсъждам с приятелите си.

3. Описание: Мъж с къса, кестенява коса и кафеви очи. Висок е 181см, а теглото е 60кг. Лицето му е кръгло, устните са нормални на дебелина, носът малък и чипав, а веждите са дебели. Също така има и лунички. Харесвам цветните дрехи и обичам да нося фланелки с любими групи.

4. Напишете магическия си адрес: Николас Фламел 34

5. От какво се интересувате: Куидич

6. Кръвнсот: чистокръвен

7. Роля: Учител по Трансфигурация и р-тел на дом Хафълпаф.

8. Други неща за вас: Голяма пухкава котка.

9. Кратка ваша история: Израстнал съм с майка си, баща си и двата си по-големи братя. И двамата са завършили училището и сега работят на ДиагоН- Али. Разбрах за магията, когато веднъж се ядосах на мама, защото не ме пуска навън (тогава естествено бях малък). Тогава вратата се отвори, а ключалката беше разбита. Когато постъпих в училището, още тогава си казах, че искам да работя тук, в замъка. И ето ме тук, да се кандидатирам за поста на учител по ЗСЧИ, този предмет ми беше любим като малък и за това реших да се запиша. (не е много кратка)

П.П.:Приятно ми е! Аз съм вашият ръководител!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by ???? Нед Май 17, 2009 12:38 am

Име- Изабела Тулфар

Години - 14

Кръв- чистокръвна-родители магьосници/мътнород-родители немагьосници/смесен брак

Характер- Изабела е странна и очуждена, много комплексирана, срамежлива, лесно избухлива. Нетърпелива е, но е доста здравомислеща. Лесно се ядосва и когато се ядоса опустушава всичко на периметър 1 метър от нея . Изабела е доста жестокока и безкруполна, но и справедлива. Вярна приятелка и лесно се сприятелява, но трудно задържа приятелите си.

История- Англичанка.....
Майка и е френцузойка, а баща и англичанин. Майка и се казва Жаклин, а баща и Едуард. Има по-голям брат, който винаги я забърква в някъкви глупости.

Външен вид- Червена коса, чуплива, зелени очи и слаба и стройнна фигура

Домашен любимец: Черна красива грациозна котка .

Напишете магическия си адрес: Англия; Дарбишър

От какво се интересувате, вашето хоби: Четене на книги

Роля: Ученичка

Домашен любимец: Черна грациозна котка .

Облича се в черно, червено и лилаво...

Кудич позиция: търсач или пазач

П.П.: Пускайте си героите, а не чакйте аз да ги поствам!


????
Гост


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by Кайто Кобаяши Пон Май 18, 2009 2:51 am

1. Кайто Кобаяши
2. Добър и с чувство за хумор , но ядоса ли се бягай надалеч.Родителите му са го възпитавали да бъде мил , културен и тих.Да не създава проблеми е едно от желанията му и го изпълнява доста добре.Бива го да помага на околните за всякакви работи.Обича да е в компанията на весели и умни хора , но най важното е да не са простаци.
3. Висок и строен с тъмна на цвят коса и светли очи.Носи предимно черни дрехи и дълга мантия с качулка.Често качулката поркива косата и челото му , като изпод нея се показват само пъстрите му очи.Койато не обича да я сваля , но в час му се налага и го прави с неохота.Има един тату на гърба , който изобразява бягащ тигър обгърнат в пламъци.
4. Западен Манчестър 89.
5. Да създава и опитва заклинания
6. чистокръвен
7. Ученик
8. Домашен любимец - тигър
9. Кайто е роден с магьосническо семейство в град манчестър от рано е запознат и с мъгълския начин на живот и с магическия такъв.Много обича да се разхожда из обикновените хора и е фен на местния отбор Манчестър Юнайтед.Много обича да създава нови магий , но повечето му творения досега са несполучливи.Влиза в Хогуортс поради една причина , да може да стане силен и умен магьосник и да може да изобрети още заклинания.
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by Кимбърли Уотсън Сря Май 27, 2009 1:08 pm

Име: Кимбърли Робърт Уотсън
Накратко: Кими или Ким, Биб но най предпочита да я наричак Ким или Кими
Прякор: Урагана Ким това идва от бурния характен на Кими.:)
Години: Тринадест
Курс: Трети
Дом:Не знам
Кръв:Чистокръвна
Външен вид: Ким е ниско и слабичко момиче, което й прави комплекси – по-ниска с около глава от връстниците си и често й се налага да извръща глава нагоре, когато говори с тях.
Има медно руса, дълга малко под раменете коса, която обикновено е вдигната на кок с два молива или пусната свободно да пада по гърба й. Очите й са големи и сини, понякога светли (когато е щастлива), а понякога тъмни, почти черни (когато е тъжна или ядосана).
Лицето й е овално, със сърцевидна форма и меки черти. Кожата на момичето е млечно бяла, почти прозрачна. Носът й, леко чип, е покрит с множество палави лунички. Има плътни устни, които често се извиват в чаровна усмивка и образуват две сладки тръпчинки. Зъбите и са равни и бели, благодарение на зъболекаря, както и на инатливостта й - тормозила е горкия човечец, докато не и е направил весели цветни шини.
Едното й ухо има ръбче като не феичка, а на дясното си рамо има белег във формата на ягода.
Характер:
Ким е един ураган. Или може би пожар? Или цунами? Ех... добре де, тя е някакво природно бедствие. Може би, още неизследвано и неоткрито. Но едно със сигурност се знае - втора като Ким няма. Никъде. Под дърво и камък да търсиш, друга като нея няма да намериш.
Тя е едновремено слънце и буреносен облак. Тя е едновремено добро и зло, красиво и грозно, цветно и сиво, смешно и страшно... Тя хем е общителна, хем мрази хората. Като я гледаш - всичко й е безразлично, не можеш да я засегнеш. Доста хора са убедени, че сърцето й е твърдо като камък. Но тя е невероятно чувствителна.
Ким е ужасно непредсказуема. Мени настроението си както се мени времето - за секунди. В един миг е тук - после там. Тя никога не спира. Вечно тича и бърза за някъде.
Обича силно, много, много силно. Намрази ли - мрази завинаги.
Обича да е център на вниманието, света да се върти около нея. Лидерът в компанията е. Приятелите й я обожават. Готови са винаги да я следват. Точно тя прави живота им интересен, точно тя оцветява деня им. Тя ги бута вечно и не дава и за миг да спират или да се отказват.
Ким понякога е ангел. Би дала себе си, за да помогне някому. Би се отказала от всичко, ако знае, че е нужно. Мрази хората, защото са зли, коварни, заради навика им да убиват и да нараняват.
Но пък е и дявол. Обича да се бие, да дразни, да вгорчава живота на тези, които не харесва.
Мисли предимно за себе си, но също иска всички да са добре, всички да са щастливи. И им помага.
Ким обожава книгите, шоколада и природата. Невероятно разсеяна е. Почти винаги закъснява, ще да е станало чудо, ако дойде навреме за някоя среща.
Тя е толкова безотговорна, колкото е организирана. Толкова е сериозна, колкото не е. Тя е всякаква.
История:
Родена е в Лондон, но когато Ким е на 6 семейството й се премества в Монако. Тъкмо след като намира приятели и се приспособява към средата, се местят отново, този път в Куба, където живеят и до ден днешен. Те избират столицата Хавана. Там също намира своите приятели. По принцип са много голяма група момичета и момчета от 11 до 17 години, но за най-добри приятели смята Сара, Джени и Едуард и на тях споделя всичко. Сара е на 12 и учи в „Бобатон”, Джени е на 14 и е в „Дурмщранг”, а Едуард е на 15 и също учи в „Дурмщранг”. Ким има по-голям брат на име Джаспър или за по-кратко Джаз, който е на 15 и учи в „Бобатон”. Заради френската среда започва да говори с френско „р”. Малката му сестра винаги казва, че ако не бяха брат и се сестра, щеше да е лудо влюбена в него, защото е красив, умен и забавен. Майка й се казва Кристен и е аврор и също като дъщеря си е учила в „Хогуортс”. Баща й Робърт или Роб е лечител в „Свети Мънго” раздел „Увреждания от магии” и е учил в „Бобатон”. Двамата се запознали, когато Кристен била на лечение при доктора. Много малко време им трябвало да се влюбят един в друг и след две години се женят. Живеят в малка, но красива къща много близо до океана. Имат голяма тераса, гледаща към океана, цялата окичена с пъстри цветя, които миришат прекрасно. Ким обожава да стои там и да гледа красивата гледка, мечтаейки. Всички от семейството много обичат да играят куидич но Ким е изключение в това уравние. Тя никога не е харесвала този спорт мака че е най популярният в магическия свят. Откива силата си когато един ден се скарала с Едуард когато почнала да му крещи косата и станала огнено червена и не си сменила цвета докато не се сдобрила с Едуард. Когато получава писмото си тя изобщо не се учудва.

Допълнително:
Любими цветове: Сребристо, светло-синьо
Бижута: Обожава да носи изчанчени неща, но също и по-нежни.
Талисман: Сребърен пръстен, подарък от брат й. Никога не го сваля, защото Джаз много й липсва.
Музика: Най-много харесва рок, но също слуша и метъл и пънк. Винаги носи mp3-ката си със себе си дори и да не я слуша.
Хоби: Обича да рисува
Любим предмет: Трансфигурация
Омразен предмет: История на магията
Навици: Когато е тъжна или ядосана хапе долната си устна, а когато е учудена повдига дясната си вежда.
Друго: Една от мечтите и е някой ден да бъде прочут аврор, също така и да стане зоомаг.

http://prikachi.com/files/183255i.jpg
http://prikachi.com/files/183253v.jpg
Хафълите 183254s
Кимбърли Уотсън
Кимбърли Уотсън
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by Си Джей Чет Май 28, 2009 1:37 pm

Име: Си Джей

Години: 13

Курс: Трети

Дом:

Външен вид/описание: Слабичко момче с права, къса, кестенява коса и кафеви очи. Високо е 141см, а теглото е 35кг. Лицето му е кръгло, устните са нормални на дебелина, носът малък и чипав, а веждите са дебели. Също така има и лунички. Харесвам цветните дрехи и обичам да нося фланелки с любими групи.

Характер: Дородушен съм и съчувствам на хората, понякога съм раздразнителен. Обичам да се шляя навън с приятелите си и да търся нови. Също така съм и много забавен (така казват приятелите), когато започна нещо, се старая и опитвам, докато не го свърша (дори и да не го свърша), голям инат съм. Ако някой стар човек ме помоли за услуга, (например да му помогна с багажа) ще помогна с каквото мога. Обичам да чета книги и да ги обсъждам с приятелите си.

Кръв: От страна на родителите съм чистокръвен, но имам и роднини мъгъли.

Местоположение: Абингдън, Англия

История: Израстнал съм с майка си, баща си и двата си по-големи братя. И двамата са завършили и работят на Диагон-Али. Разбрах за магията, когато веднъж се ядосах на мама, защото не ме пуска навън. Тогава вратата се отвори, а ключалката беше разбита. Оттогава нямам търпение да дойда тук в Хогуортс. От братята си чувам само добри неща за училището и само искам да ми разказват подробно, какво правят в часовете. Също така са ми разказвали, че не може да се правят магии извън училището, докато не навършиш седемнайсет години, това ме поободрява, така не съм единственият, който не може да прави магии вкъщи.

Домашен любимец: С брат ми си отглеждаме кафява и пухкава котка.
Си Джей
Си Джей
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

Хафълите Empty Re: Хафълите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите