Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Париж, Льо Пен № 68

2 posters

Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Париж, Льо Пен № 68

Писане by ???? Нед Май 31, 2009 2:21 pm

Домът на Люси Блек...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Люси Блек Нед Юни 28, 2009 10:03 am

Париж - домът на Айфеловата кула,Триумфалната арка и най-вече на великия Наполеон Бонапарт.Там,между големите болеварди,на тесна каменна уличка се гушеше домът на Люси Блек или Люси дьо Бери.
Малката къщичка не представляваше нищо особено отвън,никога не бе привличала погледите на надменните французи.Но Люси я харесваше поради причината,че отвътре излъчваше уют и топлина,които те карат да се чувастваш у дома.

Любимото помещение на Люси беше "Стаята за отдих",там тя приемаше гости и прекарваше свободното си време.Стаята беше голяма,с овална маса от полирано дърво,на която бяха наредени различни гарафи и чаши,както и малка стойка с цигарети.На бюфета недалеч имаше няколко бутилки ром,които бяха прашасали.
Покрай овалната маса бяха наредени червени плюшени кресла,а в дъното на стаята тънеше сама отдавна неизползвана камина.
Люси Блек
Люси Блек
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Люси Блек Нед Юни 28, 2009 10:16 am

След магипортирането Хари и Люси се озоваха на най-горното стъпало пред къщата на семейство Бери.Двамата застанаха пред вратата и тя се отвори сама,пропускайки ги в обширната всекидневна.Люси посочи една дъбова врата и подкани момчето да натам.
Хари отвори вратата и се настани в едно кресло близо до масата.
- Да ти предложа нещо?- попита Люси,но не дочака отговори - тя вече вадеше две прашни бутилки с бирен шейк от барчето до библиотеката.Тръсна ги на масата пред момчето и седна.
- Е,Хари - започна тя - Сигурно съм те изплашила достатъчно,а?
Момчето отговори с въпрос :
- Къде се намираме - попита той,поглеждайки през прозореца наблизо.
- На улица Льо Пен,Париж - отговори през кикот момичето.
- Как...
- Как стигнахме дотук ли?О,проста работа - магипортирахме се.Но не сме тук да си говорим за магическите транспортни начини.Все пак те отвлякох...ъъъ,съжалявам,че не те питах,но...е,обстоятелства.Трябва да ти кажа,че не може да продължаваме така...това,което правя е грешно,трябва да замина далеч,за да си нямаш неприятности.
Момчето гледаше смирено,отпивайки от бирения шейк.
Люси Блек
Люси Блек
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Хари Потър Нед Юни 28, 2009 10:26 am

- Но защо ще заминаваш ? - попита момчето , и остави чашата с шейка на масата.
- Казах ти вече , навлякох ти достатъчно неприятности.
- А междодругото , къде е раната ти , няма и следа от нея ? - попита Люси.
- Ааа , няма я .. няколко сълзи от феникс , и няма и следа от раната. - отвърна момчето и се усмихна.
- Добра работа , наистина - похвали го вампирката.
- Всъщност , ще ме пуснеш ли да си ходя в Хогуортс ? - попита Грифиндореца.
- Ами , да , ще те заведа до замъка , но трябва да знаеш , че повече няма да се виждаме- каза смирено Блек.
- Аз тогава , няма да си тръгна .. -отвърна Потър и продължи,
- Незнам откъде ти дойде това спонтанно решение , но няма да те пусна да си тръгнеш!
- Знаеш , че неможе да ме спреш , дори със сила - рече важно вампирката.
- Не ми трябва да използвам сила - отговори Хари, след което се приближи до нея , и я целуна .. тогава..
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Люси Блек Нед Юни 28, 2009 10:40 am

Тогава тя се отдръпна и отпусна глава на рамото му.
- Няма да е добре,ако те охапя пак - прошепна тя,въздъхвайки.
Леденият й дъх погали шията на момчето,но той дори не трепна.
- Спокойно,имам още сълзи от феникс - Хари се усмихна чаровно по детски.
- А имаш ли опция,ако те убия без да искам? - попита вампирката спокойно
- Е,все ще измислим нещо...
- Трябва да замина,защото постоянно ще те поставям в опасност,а аз не искам това да се случва.Сега не съм жадна,но ако отново се окажеш на пътя ми,когато самоконтролът ми отслабне?Тогава какво?
Тя извади магическата си пръчка :
- Акцио бирен шейк.
Към тях във въздуха се носеха още една двойка прашни бутилки,които се плъзнаха по масата.Люси замахна отново,толкова светкавично,че ако Хари беше мигнал щеше да изпусне момента.Завесите покриха единствения прозорец и в стаята се възцари мрак.
- Сега може да ме нападнеш без да те видя - разсмя се Потър.
- Да,мога.За разлика от теб моето зрение е перфектно и през нощна...аз съм нощно създание.Все пак не мога да ловувам през деня.
- Значи няма да ме пуснеш да си отида? - той си поигра с идеята...
- Напротив,дори ще те заведа в "Хогуортс" още сега...имам да стягам багаж.
- Няма да си тръгнеш - изръмжа момчето - Няма да ти позволя.
- Сякаш можеш да ме спреш?
Люси Блек
Люси Блек
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Хари Потър Нед Юни 28, 2009 10:58 am

- Вече те спрях веднъж , след като се опита да избягаш. Защо да не го сторя още веднъж ? - попита иронично момчето.
- Сега е друго .. не те ли е страх? - отговори му с въпрос вампирката а Хари отговори:
- От какво да ме е страх ? От това , че съм в тъмна стая с красива вампирка ли?
- Вчера ти казах , че всичко във вампирите те превлича , и точно заради това те са най-добрите ловци - отвърна Блек.
- И така да е , пак не ме е страх .. А междодругото , вие вампирите какво мислите за Волдемор? - попита Потър
- Ами , честно да ти кажа мен вобще не ме вълнува .. Дори не е красив - отговори Люси.
- Не е красив като МЕН , нали ? - попита с самодоволна усмивка на лице момчето.
- Точно така , хайде време е да те връщам в Хогуортс , защото имам багаж за стягане.
- Казах ти , че никъде няма да ходиш - изръмжа Хари , стана от канапето , заведе вампирката до леглото в стаята , и отново я обсипа с страстни целувки . Тогава..
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Люси Блек Нед Юни 28, 2009 11:25 am

- Май изключително много надценяваш самоконтрола ми.Или много ти се умира или обичаш да си на ръба.
- А защо не и двете?
Тя отвори уста да отговори,но вместо отговора,който очакваше момчето Люси извика :
- Хари,бягай...моля те,бягай.Спасявай се - изведнъж глъсът й се повиши с една октава.
- Няма да те оставя - изръмжа Хари.
- Потър,разкарай се оттук преди да съм загубила и последната частица разум - Моля те - тя погледна умолително в кафявите му очи и се изправи.Чупейки прозореца тя побягна през улицата.Люси вече не виждаше надежда да го запази жив,за това избяга.По-късно щеше да се върне,за да вземе най-необходимото и да избяга...далеч оттук,някъде,където няма как да нарани момчето.
Люси Блек
Люси Блек
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Хари Потър Нед Юни 28, 2009 11:42 am

Момчето реши да остане малко в къщата и да изчака Люси да се прибере. Както и очакваше , след около час , вампирката се прибра в къщата си. Тя го видя и рече:
- Хайде да си те прибирам в Хогуортс
- Защо постоянно бягаш от мен? - попита Потър.
- Не бягам , просто ме е страх , защото може да те нараня - отвърна му Блек.
- Да бе , винаги ще си намериш оправдание - каза ядосано Хари , избяга зад един ъгъл и се заметна с мантията невидимка , която по случайност бе в него. Вампирката усети , че човека е все още на близо , защото подуши кръвта му.
- Осещам че си някъде тук , не бягай моляте - каза Люси.
- Можеш да ме осещаш , но въпреки изостреното ти обоняние няма да ме хванеш. - и след тези думи , момчето вече бе излязло от стаята , а след това и от къщата. Вампирката хукна да го търси. Потър бе зад къщата , махна невидимката от себе си и се магипортира в Хогуортс.
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Париж, Льо Пен № 68 Empty Re: Париж, Льо Пен № 68

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите