Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Котли

+13
Люси Блек
Адриън Бъркли
Кайто Кобаяши
София Малдонеза
Изабела Тулфар
Джейн Волтури
Тифани Стоун
Драко Малфой
Ема Уотсън
Хърмаяни Грейнджър
Хари Потър
Джини Уизли
Сириус Блек
17 posters

Go down

Котли Empty Котли

Писане by Сириус Блек Вто Мар 31, 2009 5:53 am

~ Котли ~ Котли Ce10
- размер - номер 3 - 5 галеона
- размер - номер 2 - 5 галеона
- размер - номер 1 - 6 галеона

ефекти на котлите; Котли Ce10
- саморазглобяващ се - 5 галена
- саморазбъркващ се - 7 галеона
- самопоправящ се - 10 галеона
- самопочистващ се - 18 галеона

*ПРЕДЛАГА СЕ И ПОПРАВКА НА КОТЛИ !*
Сириус Блек
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Джини Уизли Сря Апр 01, 2009 6:25 am

Котел :
- размер: номер 3 - 5 галеона
- самопоправящ се - 10 гаеона

Приспада се от сметката ви в Гринготс. Планирайте покупките си ! Котли Good10
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Хари Потър Чет Апр 02, 2009 3:16 pm

размер - номер 3 - 5 галеона
- саморазбъркващ се - 7 галеона

Приспада се от сметката ви в Гринготс. Планирайте покупките си ! Котли Good10
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Хърмаяни Грейнджър Пет Апр 03, 2009 3:15 am

размер - номер 3 - 5 галеона
- саморазбъркващ се - 7 галеона

Приспада се от сметката ви в Гринготс. Планирайте покупките си ! Котли Good10
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Ема Уотсън Пон Апр 06, 2009 1:19 pm

Зачерквайки още едно нещо от списъка с покупки за Хогуортс,Ема се разхождаше все още по Диагон-али.Списъчето й бе на скъсано парче пергамент и момичето зачерта поредното нещо.Следващото нужно нещо бе котел за часовете по Отвари.Грифиндорката не харесваше особено тези часове,но беше длъжна да си купи котел.Влезе в магазина.Той бе типично в стил "Слидерин".В него се продаваха най-различни котли по размер,цвят,форма...Магазинчето беше с нисък таван,но много дълго и просторно.Всичко беше тъмно и мрачно,а по дървените рафтове от увяхнало дърво се срещаше и по някоя непочистена паяжина.
Нисък човек с гърбица,остър нос и дявоит поглед се показа от мрачно помещение.Това бе продавачът.
-Какво ще искаш,малката?-попита с дрезгавия си глас той.Ема имаше чувството,че човекът говори гърлено или е болен,но не беше така.
-Дойдох да си взема котел!-отвърна бодро русокоската.
-Ей там!Гледай и си избирай!Мен не ме занимавай,само ела да платиш.-отбеляза човека и отново се скри.Посочи рафтовете,на които бяха котлите.В дървения шкаф имаше няколко вида котли.Момичето нямаше никаква представа от котлите.Взе си един,който предположи,че ще й служи и отиде при касата.
-Избрах си котел номер 3,саморазбъркващ се!-поясни момичето.Подаде 12 галеона.Човекът и скри в някакъв счупен шкаф.Подаде небрежно покупките на момичето в ста разкъсан плик и Ема излезе.

Супер ... Заради Рп-то плащаш само 5 галеона ;)
айдее

Ема Уотсън
Ема Уотсън
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Драко Малфой Чет Апр 09, 2009 3:42 am

Котел :
- размер: номер 3 - 5 галеона
- самопоправящ се - 10 гаеона

Приспада се от сметката ви в Гринготс. Планирайте покупките си ! Котли Good10
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Тифани Стоун Чет Май 07, 2009 12:09 pm

размер - номер 3 - 5 галеона
- саморазбъркващ се - 7 галеона

Приспада се от сметката ви в Гринготс. Планирайте покупките си ! Котли Good10
Тифани Стоун
Тифани Стоун
4 курс - "Префект на Слидерин"
4 курс -


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Джейн Волтури Пет Май 08, 2009 2:35 pm

Едно от последните неща, който трябва да си купи Джейн бе котел, за часовете по отвари. Сградата в която се помещаваше не бе много нова. Солидната, здрава фасада не изглеждаше много дружелюбно. Бе сива, мазилката бе излющена на места. Руоскоската се поколеба за минутка. Зачуди се дали да не премине направо към следващото нещо от списъка си. Реши все пак да влезе. Когато окрехна врата, зад щанда видя възрастен човек. Мъжът носеше криви очила, над острия си нос. Имаше лека гърбица и учите му се стрелнаха към бледото момиче.
- Да? Какво ще желаеш? – попита продавачът.
- Амии... бих искала котел, саморазбъркващ се, да е размер №3. – каза плахо Джейн.
- Добре, струва 12 галеона – изясни гърлено старецът.
Волтури подаде нужната сума, а продавачът на свой ред и даде котелът , който бе опакован в стара прокъсана от времето хартия. Момичето искаше да излезе, но докато пристъпваше към вратата, огледа стаята отвътре. Бе в мрачен стил, тип готически. „Красивите неща” не бяха подбрани по вкус. Подхождаха си само от черно-зелените цветове. Няй-накрая девойката стигна при изхода, побутна леко вратата която изкъра и излезе навън.

Супер заради рП-то намаление ;І
Джейн Волтури
Джейн Волтури
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Изабела Тулфар Съб Май 16, 2009 1:20 pm

Листата от папката ми летяха, косата ми се осукваше около лицето ми, но все пак обичах вятъра. Погледнах сградата, от където трябваше да си купя котел и се усмихнах. Хмм...готическо... Влязох в тъмното помещение, което се осветяваше само от една миждукаща лампа. Продавачката беше с намусено изражение, а очите и бяха безчувствени. Погледна ме злобно, а аз присвих очи. Беше сбъркала с кого да се отнася така...
- Искам един котел номер 3, самопоправящ се и самопочистващ се. - казах с леден глас аз.
- Ето там са. Изобщо не ме занимавай!!! - отвърна, посочвайки отсрещния рафт. Приближих си и избрах котела, който търсех. Подадох го на нелюбезната жена и я погледнах с ненавист. Тя ми опакова покупката и ми я подаде без да коже нищо. Подадох 33 галеона и излязох. Косата ми удари впитото лице, което ме гледаше с чиста омраза...
Изабела Тулфар
Изабела Тулфар
3 курс - Префект на "Хъфалпаф"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by София Малдонеза Нед Май 17, 2009 4:40 pm

~ Котли ~
- размер - номер 3 - 5 галеона
София Малдонеза
София Малдонеза
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Кайто Кобаяши Нед Май 17, 2009 6:10 pm

Кайто влезе и каза:
Искам един котел:
- размер - номер 3 - 5 галеона
След това го взе и си тръгна.
Кайто Кобаяши
Кайто Кобаяши
4 курс - Префект на "Хафълпаф"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Адриън Бъркли Вто Май 19, 2009 3:52 am

Котел,котел.Повтаряше си на ум Адриън,като оглеждаше за магазина за котли.Като малка имаше един,в който забъркваше буквално смъртоносни отвари.Поне се абавляваше със съставките.А сега пък трябваше да спазва реда на съставките,и приготовлението.Най-накрая успя да намери магазина,благодарение на един минувач.Толкова лесно си личи,кой е нов.
Влезе в старата сграда,и аз нейно очудване нямаше никой вътре.Всичките магазини,който бе обиколила бъкаха от хора,а тук беше дори по скойно и от пустиня.Но пък обстановката вътре,леко допадна на момичто.Тъмно,не много влажно.
-Извинете,добър ден-поздрави на бързо и извади едно листче хартия.Мъжът се обърна към третокусничката и изчака да чуе какво иска.-Трябва ми котел №3 (5 галеона),саморазбъркващ се(7 галеона),-прочете момичето,а мъжът веднага изчезна.'Саморазбъркващ се,поне няма да им нужда да се трудя да бъркам сместа.',усмихна се доволно и видя,е мъжът приближива.Носеше котела в стара,не много надежна чанта с някакво етикетче.Адриън остави парите на масата и излезе от магазина.
Адриън Бъркли
Адриън Бъркли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Люси Блек Вто Май 19, 2009 12:59 pm

Люси влезе в магазина за котли и се поогледа.С поглед намери продавачката и се запъти към нея.
- Добър ден
- Добър ден,мога ли да ви помогна?
- Да трябва ми котел
- размер - номер 1 - 6 галеона
-саморазбъркващ се - 7 галеона
- Чудесно - отсече жената и се запъти на някъде
Върна се след секунди,с голям бял пакет в ръце.Подаде го на Люси и каза :
- 13 галеона
- Заповядайте,приятен ден
Люси Блек
Люси Блек
Лечител
Лечител


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Симон Блекроуз Нед Май 31, 2009 4:24 am

Симон излезе от Мадам Молкин с две торби. Вътре бяха новите й дрехи. Както винаги се бе старала да не харчи повече пари от нужното. Влезе в следващия магазин, който смяташе за важен и това се оказа помещението, в което се продаваха котли.
Среброкоската се запъти направо към щанда, нямаща желание да търси каквото й трябва.
- Добър ден. - усмихна й се продавачката. Французойката обаче не отвърна нито на поздрава, нито на усмивата. Жената сигурно щеше да си помисли, че детето няма обноски, но нима на Блекроуз й пукаше за мнението на околните?
- Искам котел. Нека да е размер три.
- Добре. - отвърна малко по-сухо жената зад щанда. - Искате ли някакви ефекти?
- Не. - кратък и ясен отговор както винаги.
- Пет галеона.
Среброкоската бръкна в джоба на черната си мантия и извади нужните пари. Остави ги на щанда и взе котела. Излезе през вратата като остави продавачката да недоволства от липсващото възпитание.
Симон Блекроуз
Симон Блекроуз
5 курс - "Хафълпаф"
5 курс -


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Си Джей Пон Юни 01, 2009 1:53 pm

Си влезе и си купи котел размер номер три, плати и излезе...
Си Джей
Си Джей
3 курс - "Хъфалпаф"
3 курс -


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Мелион Кобърдейл Съб Юни 06, 2009 9:07 am

-Пак ли забравих нешо??Добре знам че нещо ми липсва..Къде оставих писмото?:Каза Мелион и започна да бърка в джобовете си..От единия извади кутия със бонбони..от другия кърпичка...
-О не ....Моля те дано.....:Каза Мелион и бръкна във задния си джоб на панталона..
-А ето къде било..Значи взела съм всичко...Без котел..Това трябва да е магазина..Дано!:Каза тя и влезе в едно магазинче..
-Искам да си взема котел..
-Мъхъм..:Отговори мъжът
-Какви размери имате?
-Там на табелата пише..
-"Размер 1" Размер 2" и "Размер 3"..Нека бъде 3....и да е ...саморазбъркващ се..
-Добре...Ей сега ще ви го донеса..Само момент да видя...Ето ви ..Номер 2 саморазбъркващ се....
-Благодаря!Ето ви 12 галеона...
Мелион Кобърдейл
Мелион Кобърдейл
1 курс - "Грифиндор"


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Мишел Адамс Нед Юни 14, 2009 4:15 am

Мишел влезе в магазина за котли, втората и спирка след като си купи одежди. Звънчете на вратат отново извъня дразнещо и Шели изръмжа тихо и подразнено. Веднага се насочи към продавача. Последва нова насилена усмивка.
- Котел, размер номер три, моля! - поръча момичето, мъжът се усмихна, а след няколко минути и донесе поръчаното.
- 5 галеона, дете. - каза мъжът с леко пресипнал и гърлен глас.
- Заповядайте! - Мишел подаде галеоните на човека, а след това излезе запътвайки се към Аптеката на Диагон-Али.
Мишел Адамс
Мишел Адамс
3 курс - Слидерин
3 курс - Слидерин


Върнете се в началото Go down

Котли Empty Re: Котли

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите