Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !

Join the forum, it's quick and easy

Хогуортс
важно е ! Добре дошли в света на Хари Потър ! Имате възможност да се регистрирате и да бъдете пълноправен член на магическия свят. Следвайте стъпките в темата "начало" ,за да имате официален герой. (рекламите ще изчезнат, веднага след като влезете в регистрацията си) За сега виджате само някой форуми, но след като направите стъпките ще се покажат всичките важно е !
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На езерото

+11
Симона Лафет
Хейли Тейлър
Тифани Стоун
Джейн Волтури
Том Ридъл
Драко Малфой
Хари Потър
Ема Уотсън
Джини Уизли
Хърмаяни Грейнджър
Сириус Блек
15 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

На езерото Empty На езерото

Писане by Сириус Блек Пон Мар 30, 2009 1:48 am

Близо до Хогуортс се простираше голямо езеро с тъмни води, което всички наричаха "Черното езеро" . Това беше същото езеро , по което с лодки минаваха малките първокурсници и зърваха замъка за първи път. Черните води се простираха до западната част на Хогуортс. Езерото беше любимо място за почвика и разговори, след тежък и мъчителен ден с уроците. Бреговете обикновено бяха препълнени с малки тълипи ученици, които си шушукаха тихичко и се наслаждаваха на спиращите дъха гледки.

.:свободно РП:.


Последната промяна е направена от Сириус Блек на Нед Май 17, 2009 2:55 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Сириус Блек
Сириус Блек
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на "Грифиндор"
Директор, преп-л Трансфигурация и рък-л на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Вто Апр 07, 2009 6:54 am

Хърмаяни настигна плачещото момиче и я прегърна.
-Джини моля те кажи какво има позволи ми да ти помогна аз съм ти приятелка...
Джини плачеше а от сапфирените очи на момичето течаха сълзи ,какво бе накарало момичето да плаче ...
-Джини моля те не бягай от нас ние сме приятели.
-Знам .-каза Джини.
-Просто това с Ем ми дойде в повече.
-Ела при нас сигурна съм че всичко ще се оправи.
Джини не отговори веднага но после ...
Момичето я помоли да я остави замалко сама и че може да се върне но не е сигурна..
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Вто Апр 07, 2009 7:06 am

Джини незнаеше какво отговаря на Хърмаяни... изведнъж каза само
-Остави ме... наистина те моля... ссега наистина искам да съм сама...
Изчака Хърмаяни да се отдалечи и захлупи лице върху коленете си. "Толкова радостни неща се бяха случи и вчера и днес, а колко бързо може всичко да се обърка.." помисли си тя. Каква глупачка бе само.. да си помисли че всичко е така хубаво.. нищо подобно.. Хари и Ема се караха, Ема и Хърмаяни седяха настрана от всички... да определно бе глупачка...
Сълзите се сипеха по красивото й бледо лице... нищо в този момент не може да оправи нещата... Мислеше че с Ема са наистина добри приятелки, а ето тя не бе дошла при нея... естествено оценяваше жеста на Хърмаяни но сега не искаше да вижда никой... толкова усилия за нищо... беше успокоила Ема, която дори не се сещаше за нея...
Джини усещаше как целият и свят рухва за секунди... вече незнаеше на кого да вярва...
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Ема Уотсън Вто Апр 07, 2009 7:09 am

Eма търсеше Джини.На езерото видя детски силует.Помисли си,че беше тя.Бягаше колкото може по-бързо.
-ДЖИНИИИ!ДЖИНИИ!-викаше Ема,но Джини не я чуваше.
Косите на Уотсън се вееха нежно и красиво назад.Грифиндорката стигна до приятелката си.
-Джини?Какво ти е?-попита загрижено Ема,а красивите й очи гледаха разтревожено Джини.
-Но,Ема,мислех си...
-Но дойдох нали?Кажи сега какво ти е?
Ема Уотсън
Ема Уотсън
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Вто Апр 07, 2009 7:17 am

Джини се изненада че Ема е дошла, но вече не искаше да вижда дори нея...
-Ем, нищо ми няма... спокойно...
-Не ме лъжи.. мога да усетя че си тъжна.
-Не, наистина...
-Джини, погледни ме, ела с мен.
-Не.
-Не приемам "не" за отговор. Ела...
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Пон Апр 13, 2009 1:08 pm

Джини и Хари вървяха към Черното езеро... то се виждаше от далече. Повърхността му се полюшваше леко от приятния пролетен вятър, а кръглата луна го правече още по красиво. Двамата стигнаха при стария дъб, седнаха и замълачха. Червенокоската бе развеселена че най-накрая излиза навън и се е освободила от стаята в която бе прекарала предишните няколко дни. Красивите и очи заблестяха, когато тя погледна нощното сияние. Сетне извърна очи към езерото, така черно като името си, но също и така красиво... тогава Хари наруши мълчанието
-Колко е хубаво.. езерото е прекрасно сега...
-Да, оособено при пълнолунието.. наистина е много красиво - отвърна Джини и най-неочаквано и се прииска да полети... да полети носена от приятния ветрец и да стигне до светещата луна...
Хари явно забеля че момичето се отнася и побърза да каже...
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Пон Апр 13, 2009 1:17 pm

- Джини , какво и става на Хърмаяни - попита момчето
- ами нищо! какво да и става?
- Напоследък ми изглежда много странна , дори не ме поздравява .. - каза Хари
- Просто може би не е била в настроение ! - рече учудена Джини..
- ОК , а ти джини какво мислиш за отбора по куидич на Грифиндор?
-- Ами мисля ,че сме най-добрите разбирасе и дори чух ,че Хърмаяни е приета за гончия , но не съм сигурна ?! - каза червенокоската
- За гончия ли? Винаги съм си мислел , че изобщо не харесва този вид спорт?! - възкликна момчето
- Джини , виждала си професор Тонкс нали? - изстреля Потър
- Да , защо питаш ?!
- Тя е моят идол , когато завърша искам да стана добър Аврор като нея! А ти с какво мислиш да се занимаваш по-късно? - Попита Потър
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Пон Апр 13, 2009 1:23 pm

- Виж тиии ?! Хубаво гадже си задянал Потъър айдее - Чу се глас от Храстите и това бе Драко от Слидерин.
- Разкарай се Малфой , тя не е мое гадже а дори и да беше , не е твоя работа. - каза Хари
- Точно така , изчезвай веднагаа! - Намеси се Джини , която свъси Малфой с поглед.
- Оооу , много ме е страх .. защо какво ще ми направиш ако остана? Ще изпратиш писмо до вашите ли? - Попита слидеринецът
- Махай се Малфой , много обичаш да лазиш на Хората по нервите нали? -
- Да , особеното по тези на изнежените грифиндорчета.. - Засмя се Малфой стрелка
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Пон Апр 13, 2009 1:37 pm

Джини се беше подразнила от Драко.. мислеше че като префект трябва да се държи по-възпитано... ами да - прекект..
- Разкарай се Драко... значката на префект май си я задигнал... не мисля че свестен човек би ти я дал.. - засмя се предизвикателно грифиндорката.
-О така ли.. ами на теб... май същото се отнася и за теб... - отвърна през зъби, подразненият слидеринец.
-Хайде, изчезвай - подкани и Хари..
-О, Поти голям смелчага се извъди..
-Драко.. искаш ли да отнема точки от Слидерин... - подвикна Джини към русокосото момче.
-Май забравяш че префект на префект не могат да отнемат.. - ухили се Драко
-Ще видим тази работа... хайде Хари - рече презрително Джини и вирнала нос се запъти към замъка.
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Апр 15, 2009 5:00 am

Денят бе слънчев - нещо което не се бе случвало от одавна. Чуваха се песни на птичките и цветятя бързаха да поникнат ,а малките пухкави облачета се докосваха едно в друго.Момичето намери четерелистна детелинка и я откъсна бе щастлива това и се случва за първи път.Откъсна си едно цвете което ухаеше прекрасно и продължи да се разхожда ... Стигна до самия бряг на Черното езеро но дори и то сега изглеждаше приятно и приветливо.Малки вълни създадени от приятния полъх плискаха.Тя се наведе и огледа ,а след това се изправи и прдължи до една пейка която бе на сянка .Седна на нея и замериса хубавото цвете и си пожела нещо на детелинката.Отвори книгата си и зачете за феите а след нея дотича котето й .То грациозно се гушна в скута й и замърка в тази хубава сутрин...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Сря Апр 15, 2009 12:02 pm

Денят бе топъл. Пухкавите бели облачета се гонеха по небето а слънцето проблясваше зад тях. Джини крачеше през парка към брега на Черното езеро.. това се бе превърнало в любимо място за нея. Докато вървеше, приятният бриз развяваше червеникавата и коса красиво назад. Сапфирените й очи проблясваха и тя се усмихваше. Носеше книгата си и бе щастлива, въпреки че е сама. Когато стигна, седна под стария дъб който се намиаше точно до самия бряг. Грифиндорката винаги сядаше там. Тя отвори книгата и зачете...
В един момент свали очи от книгата, остави я настрана и се загледа напред към езерото. Водата се полюшваше на красиви вълнички, а когато те се зблъскваха с брега се чуваше приглушен плясък. Джини легна на зелената пролетна трева и затвори очи. Мина известно време и тя потъна в спокоен сън..
Изведнъж нещо скокна в скута й.. черввенокоската се стресна, отвори очи и с успокоение видя че това е Лейн.
-Хей, мъничето ми.. стресна ме - заговори чаровно момичето.
-Мяу.. - бе отговорът на животинчето и в знак на обич то близна стопанката си по ръката.
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Ема Уотсън Съб Апр 18, 2009 9:37 am

Ема тичаше...Тичаше и се опитваше да се измъкне от проблемите си.От прелестните й очи извираха милион сълзи,които падаха нежно на порцелановото лице.Русите й къдрици се вееха назад поради вятъра,който бе направила с бързото си тичане.Държеше крехките си ръце на лицето с надеждата да избърше сълзите си.По едно време се спъна в един камък,който си направи лоша шега и девойката падна по колена на зелената трева,която я обви.Това бе най-ужасният ден в целия й живот.Искаше да сложи край на него...Легна с мъки на оросената трева,а горцивите й едри сълзици капеха по нея.От скъсаната й кожена чанта с цвят на дървесна кора излезе трудно забележимо пухкаво животинче.Това бе Мей,която усещаше мъките на стопанката си и се сгуши до нея.Но скоро се измъкна,защото по меката й козинка бяха накапали сълзички.Котенцето мъркаше,защото бе тъжно,въпреки,че не знаеше какво точно става,но покрай Ема се бе натъжило.
Не след дълго до красавицата се появи Джини.Видя плачещата си приятелка и я погали по меките коси.
-Какво става,Ема?-попита загрижена Уизли.
След като не получи отговор разбра,че е сериозно.Опита с други думи.
-Ема,моля те,кажи ми!Знаеш,че можеш да ми имаш доверие!-опита се да убеди момичето със сериозно изражение.
-Родителите ми...семейството ми...Всичките ми близки...Могат да умрат...Не знам нищо повече,освен това,че къщата ни е изгоряла до основи,когато всички били там.Мога да остана сама...напълно сама...-отговори през сълзи русокоската,без да сваля глава от земята.
Ема Уотсън
Ема Уотсън
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Съб Апр 18, 2009 11:19 am

Джини не можеше да повярва на това което й каза Ема. Искаше да помогне на приятелката си, но не можеше... просто незнаеше какво да каже. Все пак се реши да опита.
- Виж Ем, ние... аз съм до теб и няма да останеш сама. Успокой се и се опитай да не мислиш за това... каквото и да стане аз ще съм до теб и няма да те оставя... - рече и в притеснението си, а сапфирените й очи забляскаха от слънчевата светлина.
- Брагодаря ти.. това означава много за мен, наистина! - рече Ема и избърса сълзите си с копринената кърпичка, която Джини току що й бе дала...
По небето все още нямаше облаци и времето не се бе променило особено. Беше се появил лек бриз, който бе приятен. Момичето с огнената коса седеше на колене до приятелката си и се опитваше да я успокой.. Надявашше се всичко да се оправи и Уотсън да види своето семейство.
- Хайде, успокой се и кажи къде да отидем - каза красивата грифиндорка, прегърна Ема, изправи се и огнената й коса се развя красиво назад от пролетния вятър.
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Драко Малфой Съб Апр 18, 2009 11:38 am

Вече започна да се свечерява. Драко вървеше към двете момичета и се смееше самодоволно.Времето бе все тъй топло и подухфаше лек бриз.Момчето бе по-дочуло разговора и се обади.
- Стига си Ревала Уотсън , родителите ти са добре сигурен съм.. Ако това е дело на Лорд Волдеморт и аз щях да се притеснявам но ти гарантирам ,че не е и затова няма смисъл да са притесняваш . - каза студено Драко.
- Наблюдавам те от началото на учебната година , щото си готина мацка ама много цивриш и само гленчиш а това не хубаво. - Добави Слидеринецът.
- Изчезвай Малфой - обади се Джини
- Мяяу - обади се котето на червенокоската.
- Изчезвай пък ти бе топка с бълхи - Провикна Малфойа след това се обърна и тръгна към замъка а Мантията му се вееше зад него!
Драко Малфой
Драко Малфой
3 курс - Префект на "Слидерин"
3 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Съб Апр 18, 2009 11:48 am

Хърмаяни бе видяла от далече и дотича до приятелките си
-Ем чух какво има добре ли си? - момичето попита толкова бързо че думите й едва се разбраха
-О Хърмаяни незнам какво0 да правя но Джини наистина ми помогна
-Това е хубаво - усмихна се грифиндорката на Джини
-Незнам обаче защо Драко е такъв егоист... - зачуди се Джини
-И аз незнам наистина явно си е наследствено чувала съм че и баща му е бил такъв ...
-Дам - съгласи се Ема
Тогава момичетата...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Сря Апр 22, 2009 10:11 am

Дните на месец Април се нижеха бързо-бързо. В последно време слънцето грееше ярко и по небето не се виждаха много облаци. Нощите бяха прохладни, а небето се изпълваше със звезди. Време - точно като за Пролетта. Това бе любимият сезон на Джини. Тя лежеше по гръб и гледаше красивите бели облачета в небето. До нея седеше малката Лейн... червенокоската се превъртя по гръб два-три пъти и вдигна котето си във въздуха. Тогава то игриво размаха лапички сред празното пространство. Момичето го гушна и го пусна да тича наоколо. Котето отиде на брега на езерото и се загледа в малкото си размазано отражение. Джини се поизправи и лекия бриз развя огнената й коса. Ароматът на зелена трева смесен с уханието на разцъфналите цветя бе прекрасн. Не след дълго от към замъка се зададоха Хърмаяни и Хари. "Е, поне малко разнообразие" помисли си Джини и се ухили!
-Джини - рече Хърмаяни и махна с ръка на приятелката си.
-Хей, размърдайте се малко.. - подвикна им червенокоската и се засмя.
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Апр 22, 2009 10:19 am

Грейнджър и Потър се състезаваха до червенокосото момиче.Когато я достигнаха момчето а прегърна силно,а после и момичето прегърна приятелката си...
-Е хора време беше да дойдете започна да ми доскучава... - рече Уизли
-Да и аз се радвам да те видя Джини - каза Хърмаяни
-Да и ти ми липсваше - каза Хари
Времето бе чудно хубаво в този ясен Априлски ден.Времето бе слънчево а тревата бе суха ... Днес не бе валяло за разлика от предходните дни.
-Е какво ще правим сега - попита въодошевено кестенявото момиче
-Мисля да се поразходим - предложи Хари
-Хммм ... Разбирасе само кажи на къде... - каза Джини
Тогава момчето каза...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Сря Апр 22, 2009 10:42 am

Времето бе Наистина хубаво и слънцето светеше силно а деня се открояваше от изминалите дъждовни.
- Всъщност като се замисля малко ме мързи да се разхождам смях - Засмя се момчето
- Виж Хари това е моето Коте - Лейн - Рече Джини
- Страхотно е - отвърна Потър и погали котето по меката козинка
- Ухх Хърмаяниии , Крукшканкс мерише на развалена сепия - Отбеляза Хари ,
- Откога не си я къпала ?
и момичето отговори!
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Апр 22, 2009 10:45 am

-Еми от когато ти я оправи демек сещаш от днес леле Хари явно мн миришеш докато се потиш в оправянето на котки зоофило такъв а и между дугото тя е бременна от тебе...
-Уееее любов моя ще си имаме малки котета ела пак да го направим - каза Хари на котето
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Сря Апр 22, 2009 10:47 am

- Хърмаяни аз се омерисах така от Джини , та нали с нея преди това спахме заедно без Сириус да разбере - каза Хари
- Много е добра Джини .. Обичам я не бях аз ! смях
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Апр 22, 2009 10:50 am

-лелелелелеле горката Джини
-няма такова нещо той само си мечтае - птбеляза Джини
-Дам така си и мислех и аз-каза Грейнджър
-Вярно - заплака той и му потече сопола...
-Иллл Хари спри да мечтаеш и си избърши сопола и лигите ако обичаш ...
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Сря Апр 22, 2009 10:54 am

След последната си дума , се чу странен звук! Хърмаяни бе пръднала>!
- Иллл Хърмаяни ти се изпърдяя смях - Охили се Хари
- Не... Аз... не... не съм - Заекна Хърмаяни и поруменя
- Не отричай Хърмаяни ,сигурно си се насрала! - Отбеляза Хари и когато побутна Хърмаяни под дупето и имаше дупка в тревата , а тя бързо отиде в езерото да изпере гащите си айде наште
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хърмаяни Грейнджър Сря Апр 22, 2009 10:58 am

Докато си переше гащите Хари дотича до нея и крещеше
-БЯГАЙТЕ ЕКСПЛОЗИИ ИМАМ РАЗТРОЙСТВОООО!!!
като си свали гащите имапе цяла река от лайна и езерото стана кафявао...
-ХАХА аз имах само няколко акита а ти цяла река хаха нека ти е
-ААА ядох бобец кво да напрая
-Ама Хари и дъхът ти ...
-Заради чесана ееееее
тогава нов приток от лайна с мириз на чесън от устата му се разнсе
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Хари Потър Сря Апр 22, 2009 11:02 am

Хари се ядоса на Хърмаяни и реши да покаже на какво е способен!
- Момчето се изпърдя и се получи много силен циклон с 120 КМ в час и 112 хектопаскала
- Заради теб цялата съм мокра - Викна Хърмаяни
- Добре ще те изсуша - Рече Хари и в този миг се изпърдя и я изсуши за секунда а всички в Хогуортс затвориха прозорците заради силната вуня
Хари Потър
Хари Потър
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Джини Уизли Сря Апр 22, 2009 11:07 am

Това не е РП!! Това пи никакъв начин не е РП!! По два-три реда ми писали моля ти се - пък и глупости.. Тук да не ви е.. ако искате да пишете така, и то БЕЗ ГЛУПОСТИ - отидете в "Свободна Тема" .. там е обяснено..
Не искам да отнемам точки от Грифиндор, но ще имате наказание!! Като префект, ще кажа на директора - пр. С.Блек.. - вие се надявайте да не ви накаже...
Джини Уизли
Джини Уизли
4 курс - Префект на "Грифиндор"
4 курс - Префект на


Върнете се в началото Go down

На езерото Empty Re: На езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите